Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Napad.pl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera przez internet, jak zrobić podgląd z kamery?

djwolfek 25 Lut 2010 12:25 4828 2
  • #1 25 Lut 2010 12:25
    djwolfek
    Poziom 9  

Witam.
    Jak zrobić podgląd z kamery (odświeżane klatki co minutę) na stronie www aby nie był konieczny komputer/serwer w miejscu instalacji kamery gdzie jest tylko internet w ap client (odbierany bezprzewodowo), czy są jakies urządzenia pobierające klatki z takiej kamery i przesyłające odraz na serwer ftp aby je wpiąć w ten ap? Niektóre kamery ip z tego co wiem przesyłaja bezpośrednio na serwer ale min 1 kl/s, mi nie zalezy na podgladzie aby nie zapychać łacza tylko na wysylaniu pojedynczych klatek w jakimś większym odstępie czasu np 10s i podmienianiu istniejących na serwerze.
    Dziekuje za odp

0 2
  • Napad.pl
  • Pomocny post
    #2 25 Lut 2010 22:01
    KSRhaziel
    Poziom 36  

Urządzeń takowych nie ma, bo po co robić dedykowany sprzęt dla tak banalnej operacji, skoro wystarczy kawałek własnoręcznie napisanego skryptu. Najłatwiej to uczynić za pomocą kamery, więc na początek podaj jaką posiadasz.

0
  • Napad.pl
  • #3 26 Lut 2010 08:50
    djwolfek
    Poziom 9  

Właśnie mam zamiar kupić taką optymalną od 1,5 - 2 tyś i nie wiem co wybrać aby było ją łatwo zainstalować.

Rozwiązaniem okazała się kamera Vivoteka, można w niej zrobić co dusza zapragnie bez pisania skryptów.

0