Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nissan Primera P11 - pilot

cz4q 25 Feb 2010 17:30 10942 7
 • #1
  cz4q
  Level 9  
  Witam, wie ktoś może jak zaprogramować jednoprzyciskowy pilot do centralnego zamka Nissan Primera P11, 97'? Dodam, że używałem opcji szukaj oraz google ale tam znalazłem porady tylko do dwuprzyciskowego pilota.. Pilot wygląda dokładnie jak dwuprzyciskowy z tego rocznika (z tym, że ma jeden przycisk), ma napis NATS oraz Nissan więc jest raczej oryginalny.. Działał dobrze, po pewnym czasie raz łapał, raz nie więc ojciec wymienił baterię i od tego czasu kaplica- myślę więc, że trzeba zaprogramować :)


  Dziękuję, pozdrawiam

  edit:
  próbowałem wkładać i wyciągać kluczyk ze stacyjki te 6 razy w ciągu 10 sekund jak znalazlem w jednym sposobie programowania pilota dwuprzyciskowego - zero reakcji (nie migają kierunki, nie dzieje się nic innego) sprawdzane wiele razy

  przekręcałem też kluczyk 6 razy w ciągu 10 sekund jak przeczytałem w opisie drugiego sposobu- również brak reakcji ze strony samochodu :/
 • #3
  phu.bit
  Level 11  
  Metoda sprawdzona na programowanie kluczyka.
 • #4
  dadur
  Level 12  
  witam panow .Mam pytanie odnosnie pilota . Otoz mam uszkodzony microwylacznik w pilocie i chce go wymienic auto sie otwiera z pilota a zamyka tylko z kluczyka.Pytanie jest takie czy po rozebraniu pilota nie rozkoduje mi sie on.Operacja wymiany wylacznikow zajmie troche czasu.Jesli sie rozkoduje to jak wyglada procedura programowania? Pilot NATS NISSAN PRIMERA P11 2000 rok. Dziekuje bardzo za odpowiedzi.
 • #5
  Hans30
  Level 28  
  Nie zawsze pilot przestaje działać po wyjęciu baterii. Wymień mikrowyłącznik i zobaczysz co będzie. Jak się rozkoduje to go zakodujesz na nowo . W czym więc problem ?
 • #6
  dadur
  Level 12  
  Dziekuje bardzo. Chcialem tylko sie upewnic.
 • #7
  jarha
  Level 11  
  Witam
  Rozkręcić pilota przeczyścić, wymienić baterie na nowe (nie brudzić baterii paluchami) i spróbować zaprogramować ze stacyjki. Do programowania potrzebujemy wszystkich pilotów. Miałem tak samo martwy pilot 2 przyciskowy.
  Dołączę plik z opisem w języku angielskim
 • #8
  dadur
  Level 12  
  dziekuje za pomoc .Wymienilem jeden microprzelacznik , zlozylem wszystko i elegancko dziala, nie trzeba bylo programowac.