Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

outlook 2003 reguła nie działa

qtzu 25 Feb 2010 19:53 1425 1
    qtzu
    Level 13  
    Mam takie pytanie i problem bo nie wiem czy da się to zrobić.
    Mianowicie, mam 3 konta w outlook 2003 i ustawiam reguły żeby z dwóch tych kont wiadomości przenosiły się do osobnych folderów. Przykład: konto A, B i C ustawione alfabetycznie z góry do dołu.
    Reguła dla konta A, jeśli przyjdzie na nią wiadomość przenieś do folderu A. Reguła dla konta B, jeśli przyjdzie wiadomość to przenieś do folderu B. Problem polega na tym, że pierwsza reguła działa bez problemu, natomiast druga już nie bo gdy ustawiam regułę i daje zastosuj to konto z B zmienia się automatycznie na A i robi się bałagan. Gdy zmienię kolejność kont w ustawieniach to sytuacja jest dokładnie odwrotna. Czy da się ustawić więcej niż jedną regułę w ten sposób? Czy może jednak da się coś z tym zrobić.
    Zainstalowałem wszystkie aktualizacje do office`a i windowsa
    bigbith
    Level 13  
    Witaj miałem taki problem z OfficemXP. Zainstalowałem inną wersję i wszystko działało poprawnie. Tak więc problem był w aplikacji. Dla próby zainstalowałem offica2003 i napisałem według podanego przez ciebie schematu 4 konta i dziala mi bez zarzutu. Spróbój zainstalować innego offica może instalator masz uszkodzony.