Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Reloop Digital Jockey 2 - Wybór karty muzycznej

GriGooR 26 Feb 2010 12:49 1709 4
    GriGooR
    Level 13  
    Witam

Kupiłem kontrol Reloop Digital jockey 2 bez interfejsu i szukam odpowiedniej karty muzycznej, bo na tej co posiadam jest wysoka latencja i zbyt mało kanałow.

Najlepiej żeby była to karta zewnętrzna pod usb, potrzebuje wejscia na słuchawki, mikrofon, i dwa wzmacniacze.

Budżet: ograniczony 200 - 250 zł. Wiem, że dobrym rozwiązaniem byłaby np. esi maya 44, ale cena jest ponad mój budżet.

Założyłem nowy temat, bo do starego nikt nie zaglądał ,jeśli temat niezgodny z działem proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam
    GriGooR
    Level 13  
    Ktoś pomoże?
    earphones
    Level 15  
    ciezko w tej cenie o dobra karte, polecam kupic uzywke np esi julia lub esi maya. zalecam cierpliwosc bo na allegro co jakis czas mozna kupic w tej granicy cenowej uzywke.
    exik
    Level 25  
    Generalnie nie polecam kart zewnętrznych, za dobrą zewnętrzną zapłacisz ponad 1k zł. Za 250zł możesz na allegro dostać czasami używkę Audiotrak Prodigy 7.1 HI-FI, sam jestem użytkownikiem tej karty i jestem z niej mega zadowolony. Karta jest oparta o potężny kontroler dźwiękowy VIA Envy24HT, z możliwością ustawienia najniższych możliwych latencji. Przetwornik 24/192 oczywiście na porządku dziennym. Ma wymienne wzmacniacze operacyjne co daje możliwość dostosowania dźwięku pod własne wymagania. Na fabrycznych karta brzmi niezwykle naturalnie i szczegółowo. Jakiekolwiek szumy w ogóle nie występują.
    GriGooR
    Level 13  
    Tylko ja potrzebuje karte muzyczną do laptopa czyli zewnętrznej, nie będę brał całego komputera bo szkoda miejsca, też mi sie wydaje że karta np esi maya spełniła by moje oczekiwania.

Co sądzicie o karcie EMU 0202 USB? Podłącze tam 2 kolumny + sub, mikrofon , słuchawki?

Co to za karta muzyczna ?, nr aukcji 947730913