Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
SterControlSterControl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Formatowanie laptopa Fujitsu Siemens Amilo PA 2548

26 Feb 2010 19:04 8395 2
  • Level 10  
    Siemka[/b]. Od kilku dni się głowie nad tym jak sformatować swojego laptopa. Byłem już na różnych forach związanych właśnie z moim problemem i powypisywane były tam takie głupoty, że normalnie szkoda oczu... Po prostu chce abyście mi podali instrukcje krok po kroku (jak to mówią "dla zielonych"). Podkreślam, że nie posiada stacji dyskietek, a model to Fujitsu Siemens Amilo PA 2548 (tak mniej więcej on wygląda), a system operacyjny to Windows Vista Home Premium, marka raczej dla was nie będzie ważna.
    Z wielkich gór dzięx :)
  • SterControlSterControl
  • Helpful post
    User removed account  
  • Level 10  
    No spoko, ale zapomniałeś dopowiedzieć, co następnie trzeba robić. Cudem sam wyszukałem XD, praktycznie nie miałem problemu... Otóż nie powiedziałeś, że trzeba wejść w wiersz poleceń i wpisać "FORMAT C:" (albo inna partycja nie koniecznie C). Następnie tylko zainstalowałem system, sterowniki no i bootowanie trzeba było później zamienić na dysk twardy. He no nic, pierwszy raz sformatowałem swojego lapka :D

Jeśli ktoś po sformatowaniu potrzebuje sterowników do tego modelu laptopa, to zapraszam na :arrow: ten temat. Tutaj się dowiecie co i jak zainstalować. :arrow: Tylko jak będziecie czytać to proszę nie śmiejcie się z tego "Ten post został zamknięty, w razie czego pisz na pw.". Zamiast temat wpisałem post, po prostu się zbytnio pośpieszyłem, małe niedopatrzenie

Dodano po 3 [minuty]:

Ten temat został zamknięty, w razie czego pisz do mnie na pw.