Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Termoobieg w kuchni Amica C602.834.TeC

26 Lut 2010 19:05 4206 8
  • Poziom 9  
    Witam.Mam problem z termoobiegiem w kuchni j.w.Dziasiaj zmieniłem grzałkę i nic.
    Wszystkie inne funkcje działają.Po właczeniu termoobiegu brak zasilania grzałki.
    Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak rozwiązać ten problem.Z góry dzieki i pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Musisz dokładnie obejrzeć przełącznik funkcyjny,sprawdż styk załączający grzałkę termoobiegu -albo się wypalił,albo zawiesił ,przyświeć i dobrze sprawdż.
  • Poziom 9  
    Witaj pawel 12.Dzięki za podpowiedź.Chodzi o przełącznik temperatury,czy tak mam to rozumieć?To pierwsze pokrętło od lewej obok zegara?Jeśli możesz określić bliżej to b.proszę.Pozdrawiam zodiak.
  • Poziom 19  
    Rozumiem ,że inne grzałki grzeją. Sprawdzasz przełącznik z namalowanymi na pokrętle funkcjami , a nie z temperaturą. Nie pamiętam ,z której on jest strony.
  • Poziom 9  
    Wszystko inne działa bez zarzutu. Po włączeniu termoobiegu działa wentylator,swiatło w piekarniku działa. Ustawiam temperaturę i nie grzeje.
    Sprawdzałem na końcówkach grzałki - brak zasilania. Jest gdzieś przerwa
    tylko nie wiem gdzie szukać. W tym problem.
  • Poziom 9  
    Witam.Przeczysciłem styki,posprawdzałem wszystkie możliwe połączenia i nic!!!!Nadal brak zasilania na grzałce termoobiegu? Pytanie czy mógł walnąć
    łącznik krzywkowy piekarnika? Ale wszystkie pozostałe funkcje łącznika działają!!! Nie mam konceptu co się mogło stać? Proszę o pomoc i dzieki z góry.Pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Tak jak już pawel12 pisał jeśli wszystkie pozostałe grzałki grzeją to łącznik krzywkowy piekarnika albo ma wytopiony styk albo styk się zawiesił.
    Należy wymienić łącznik krzywkowy
  • Poziom 9  
    Dzięki. Właśnie po tych wszystkich sprawdzeniach i braku sukcesu zamówiłem
    łącznik krzywkowy. Po założeniu napiszę co i jak. Pozdrawiam i dzięki za
    zainteresowanie.
  • Poziom 9  
    Witam.Wymieniłem dzisiaj łącznik krzywkowy i wszystko działa sprawnie.
    Dzięki bardzo za zainteresowanie moim problemem i pomoc.Pozdrowienia dla pawel 12 i telmutowi z Wronek.