Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lexmark Optra S 1255

31 Lip 2004 23:15 1304 5
  • Poziom 20  
    Na samym początku powiem wam że drukarkami się nie zajmuję tylko kopiarkami.
    Dostałem właśnie taką drukarę z firmu gdzie robie Konice (kopiarki)
    Pierwsza sprawa to to czy da się jakoś zmienić język bo gada po fińsku czy jakoś tak podobnie.
    Druga sprawa to czy to "coś" ma jakieś kody serwisowe typu diagnostyka regulacje itp jak w kopiarkach.
    Kolekna sprawa to jakość wydruku: robi na kopii A4 3 regularne pasy tak samo od siebie oddzielone. W kopiarkach coś takiego występuke jak jest zwalony bęben, poza tym po kilkunastu kopiach brudzi drugą stronę takimi samymi kreskami tylko że częściej.
    Czy można jakiś sprawdzić liczniki podzespołów i elementów tej drukary.
    Jak ktoś zna ceny części to też niech napisze bo muszę im dzć odpowiedź czy da się to zrobić i za ile.

Pozdrawiam

Erni
  • Poziom 13  
    przeczysc beben szmatka bawelniana na sucho i ew. wyczysc smietnik i listwe zbierajaca lub zalacz skany wydrukow to ci powiem co zrobic bo kilka dni temu robilem kilka sztuk z seri optra s
  • Poziom 20  
    Da sie zmienic jezyk czy jest jeden zapisany na epromie i tylko wymiana kosci go zmieni?
  • Poziom 20  
    a i jak zalaczyc te skany wydrukow bo nic nie wiem na temat tych drukarek. masz jakac inteligentna knige do tego sprzetu, ma ona jakies kody serwisowe?
  • Poziom 13  
    jak dodajesz nowa wiadomosc to dolacz zeskanowane zdjecia wydrukow lub wysli mi na maila
  • Poziom 20  
    Mam skan wydruku jeszcze przed czyszczeniem bebna. Popatrz i moze cos wymyslisz. a jak ze zmiana jezyka?

Pozdro

Erni

Posty scalone. H(k)