Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana linki sprzęgła laguna 1.8 94 rok

27 Lut 2010 22:33 15534 8
  • Poziom 9  
    Witam mam problem urwała mi się linka sprzęgła i chce się zorjentować jak to jest z wymianą będzie jakiś większy problem z tym
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 10  
    Nie powinno być problemu.Zdejmujesz linke z plastiku na pedale i musisz ja wyszarpac od strony maski.Trzyma ja taki plastik na zatrzaski.Dostep nie jest najgorszy.Rozkrecona na maxa linke zakładasz na pedał,potem na wajche w skrzyni i regulijesz srubka na panceży naciąg.20 min i po sprawie.Powodzenia.
  • Poziom 9  
    ok linka wymieniona ale mamteraz taki problem że nie mogę wbic wstecznego reszta chodzi. A druga sprawa to czy biegi można przełączać bez sprzęgła bo u mnie sie tak dzieje bez najmniejszego problemu a wcześniej tak nie było
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    a co to za automatyczna linka ja mam zwykłą skrzynia mechaniczna a jeżdzi się dobrze
  • Poziom 13  
    koledze ps3store chodziło czy linka była naciągana za pomocą sprężyn jak w vw czyli nie wymaga regulacji sama się reguluje. A mechaniczna to po prostu na końcu linki jest nakrętka i poprzez kręcenie powodujesz wydłużenie lub skrócenie linki. to tak krótko i na chłopski rozum.
    Z tego co czytam to wnioskuję ,że masz linkę mechaniczna i masz zły naciąg linki(zbyt słabo). Po wciśnięciu pedału sprzęgła nie zostaje całkowicie rozłączone przeniesienie momentu obrotowego i dlatego nie możesz biegu wstecznego w kleszczyć.
    Mam pytanie jak wrzucisz I bieg i puszczasz sprzęgło to na jakiej wysokości pedału sprzęgła samochód zaczyna ruszać?
  • Poziom 31  
    Bo wsteczny nie ma synchronizacji. Ale z drugiej strony , gdyby linka była tak luźna, że wstecznego nie dałoby się wrzucić to sprzęgło brałoby strasznie nisko.