Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio w Volvo v50/2006r samo się wyłącza i włącza.

Marcelek1977 27 Lut 2010 22:51 4490 4
  • #1 27 Lut 2010 22:51
    Marcelek1977
    Poziom 8  

Witam! Pewnie to błachostka ale poradźcie mi jak zlikwidować następujący problem: radio po bardzo krótkim czasie grania (jakieś 2 min.) samo się wyłącza i po kilku sekundach znowu samo się włącza. Pewnie coś wcisnąłem podczas czyszczenia ale w instrukcji nie znalazłem rozwiązania problemu.

0 4
  • #2 13 Mar 2010 20:00
    vinsCARTER
    Poziom 1  

i co znalazłes rozwiązania tego problemu bo ja mam podobna sytuacje i nie mam pojecia czemu tak sie dzieje
    pozdr.

0
  • #3 13 Mar 2010 21:09
    Marcelek1977
    Poziom 8  

Na razie jeszcze wciąż się wyłącza. Radio ma oryginalne zabezpieczenia i nie można go zrestartować a to być może by pomogło. Doradzono mi odłączenie akumulatora na jakieś 15-20 minut to może się cos zrestaruje samo ale jeszcze tego nie zrobiłem. Gościu w jednym serwisie podpowiedział, że może być włączona opcja news albo tp czy jakaś inna i wtedy radio wyszukuje co chwilę ( w zależności co jest ustawione) wiadomości, komunikaty albo najbliższy nadajnik radiowy i wtedy może się tak dziać.Może też obluzowała się kostka łącząca radio z zasilaniem.U mnie to jednak nie to. Spróbuję jeszcze u kogoś kto weźmie to na kompa, bo w serwisie wstępna diagnostyka komputerowa to ponad 200 zł + dalsze koszty.Dam znać jak ustalę co to było.

0
  • #4 14 Mar 2010 07:29
    kamil907
    Poziom 28  

Nie lepiej było napisać tego posta w dziale "Car Audio"?? Tam szybciej znalazł byś rozwiązanie.

0
  • #5 30 Mar 2010 14:48
    Marcelek1977
    Poziom 8  

Witam! Sprawa się rozwiązała. Wystarczyło wyjąć płytę z navi , bo to ona wywoływała te zakłócenia. Gościu zrobił to za zero kasy a już miałem jechać do serwisu gdzie tylko wstępna diagnostyka to koszt 250-300 zł.

0