Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki pilot do telewizora ITS TV2037?

28 Lut 2010 09:49 1697 6
 • Poziom 12  
  Czy ktoś wie jaki pilot pasuje do tego tv?
  Bo posiadam ten mały (14")tv firmy ITS TV2037 ale nie mam do niego pilota.
  Próbowałem kilka już pilotów uniwersalnych ale żaden z nich nie pasuje do tego tv.
 • Moderator na urlopie...
  Taki próbowałeś kliknij tutaj albo taki model BQS241?

  Nigdzie nie mogę znaleźć tego telewizora, masz jakieś foto, jakiej on jest produkcji? Znasz numer IR? Powinien być napisany w instrukcji albo przy szybce od podczerwieni na telewizorze, prawdopodobnie IR262 (IR7081).

  Ciekawe numerki tel możesz też znaleźć na https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic963992.html#4910768
  Możesz jeszcze zadzwonić tam: klik klik2 klik3
 • Poziom 43  
  COM3066
  IR3000 - Original ITS
 • Poziom 28  
  Jak się czyta 2 posty wyżej , to zbiera się na płacz . Albo piszący post wie jaki jest pilot albo nie wie . Po co sugeruje autorowi tematu zgadywać , a ponadto próbować identyczne piloty = tak samo działające różnych producentów , co to jest losowanie w numerki , to może od razu pójśc do Lotto .
  Jak kolega master-007 pisze
  Cytat:
  Nigdzie nie mogę znaleźć tego telewizora, masz jakieś foto, jakiej on jest produkcji? Znasz numer IR? Powinien być napisany w instrukcji albo przy szybce od podczerwieni na telewizorze
  , to po co pisze post .
  Szczytem ignorancji i kpin ze strony kolego master-007 jest odsyłanie poszukującego do numeru pilota IR . Z jakiego tytułu ma to być napisane w instrukcji obsługi, a tym bardziej na telewizorze i dlaczego przy szybce . Telewizor jest wyprodukowany ok. roku 1990 w Korei dla sieci hanlowych na zachodzie / najprawdopodobnie Niemcy / pod marką handlową ITS , model jest prawidłowy , a piloty o oznaczeniu IR262 zaczeły być produkowane we Włoszech w 1994 r. przez firmę robiącą piloty zamienne GBS .
  Jakim cudem Koreańczyk zgadł w 1990 roku co wyprodukuje włoch w 1994 r.
  Mam pytanie do forumowiczów czy na waszych telewizorach ktoś pisze oznaczenia pilotów i to jeszcze podróbek ?

  Do kolegi stan 12 , poszukiwany pilot oryginalny był szary z szeroką szybką , miał tylko logo ITS . Obecnie jeszcze rzadko daje się kupić używane piloty oryginalne , a można kupić piloty zamienne : lepszej jakości rIR9621 , COM3066, RT06 i tańsze chińskie podając - układ z pilota 6014A lub oznaczenie według GBS IR262.
 • Moderator na urlopie...
  Drogi kolego icm, a sprawdziłeś dostępność "pilotów lepszej jakości"? Może masz do zaoferowania oryginał? Nie wydaje mi się, żeby ktoś płacił równowartość telewizora za samego pilota. Na pewno autorowi bardziej przyda się oznaczenie IR262 do poszukiwań taniego pilota w lokalnych sklepach niż historyczne wywody na temat telewizora.
 • Poziom 28  
  Tzw. wywody są dla kolegi master-007 żeby nie proponował zgadywanki dla szukających , bo to szukający poniesie koszty kolegi pomyłek . W jednym przypadku na chybil trafił będzie właściwy pilot a w 5-10 przypadkach nie .

  Dostępność pilotów lepszej jakości - 2 mam na miejscu trzeci mogę sprowadzić , ponadto COM-y są dostępne w serwisach lub w North , RT06 w Trójce .
  Dla autora postu mogę sprzedać wiekowy oryginał za 8 zł , są też piloty oryginalne nowe z Niemiec tańsze niż zamienniki w North , też do kupienia od ręki.
  Za pilota szukający zapłaci tyle ile będzie dla niego wart , nawet cenę telewizora , bo pilot przyjdzie najtańszą przesyłką a po telewizor trzeba mieć transport lub opłacić kuriera. Zakup pilota chińskiego w lokalnych sklepach za 20 zł pewnie też jest rozwiązaniem .
 • Poziom 12  
  Dziękuje wszystkim za porady,