Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozdzielenie sygnału Cyfra plus na dwa telewizory.

28 Lut 2010 13:10 10431 4
 • Poziom 9  
  Witam mam pytanie czy zadziała mój pomysł tzn:

  Dekoder PACE DSR 2221 na wyjściu Euro montuję rozdzielacz na dwa gniazda Euro koszt ok 20 zł, z tego rozdzielacza ciągnę jeden kabel EURO-EURO do pierwszego telewizora natomiast drugie EURO-EURO do drugiego telewizora. Dwa kable euro też ok 20 zł.

  Dalej kupuję takie cudo ( przedłużacz pilota)
  i ustawiam przy dekoderze i drugim telewizorze w innym pokoju. Jedynym nie udogodnieniem jest noszenie pilota z dekodera z pokoju do pokoju.
  Dalsze pytanie czy owe urządzenie będzie obsługiwało pilota cyfry i omawiany dekoder i czy w przypadku wymiany na inny dekoder lub platformę też obsłuży sygnał IR.

  Linki do aukcji usuwam. (TS)
 • Warunkowo odblokowany
  Usuń te AUKCJE! Regulaminu nie czytasz?!
  Reszta poprawnie.
 • Poziom 25  
  Witam. Wszystkie te przedłużacze są dobre i spełnią swoją role. Mankamentem jest to, że będziesz oglądał to samo na dwóch TV.
 • Poziom 22  
  Cytat:
  PACE DSR 2221 na wyjściu Euro montuję rozdzielacz na dwa gniazda Euro koszt ok 20 zł, z tego rozdzielacza ciągnę jeden kabel EURO-EURO...


  Bez tego rozdzielacza poprostu podłącz do wyjść TV i VCR na tym drugim nie będziesz widział pełnego menu, ale to nie przeszkadza. Dokup drugi pilot i nie musisz już nosić. Transmitery przesyłają sygnał z każdego pilota pracującego w podczerwieni.
  Jak chcesz komfortu to postaw drugi tuner na przelotce lub zrób to na spliterach kart tzw. multiroom.
 • Poziom 9  
  Jeśli chodzi o linki aukcji to przepraszam ale piszę chyba drugi raz na forum i nie doczytałem regulaminu a druga rzecz to jeden telewizor mam w salonie a drugi w sypialni więc ten w sypialni używa się praktycznie tylko wieczorem.