Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lublin II wydmuchuje powietrze przez filtr powietrza

28 Feb 2010 15:35 4151 5
 • Level 2  
  W filtrze powietrza, dołem wydmuchuje powietrze w róże wydechowej słychać lekkie "dudnienie" i kopci na czarno jak go się mocniej przyciśnie a do tego jest słaby.Jaka może być tego przyczyna???
  [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
 • Level 19  
  sprawdź czy rozrząd jest dobrze zgrany
 • Level 28  
  Zacznij od sprawdzenia i regulacji zaworów.
 • Level 23  
  Witam Jak kol.Maciek proponuje zajrzeć pod pokrywę dźwigienek zaworowych , to dmuchanie może być efektem źle ustawionego zawory ssącego ,bądź wypalonego zaworu . No chyba że coś z rozrządem . [ Ale o ile się orientuję to ten silnik jest na łańcuchu ] Pozdrawiam Zbyszek
 • Level 24  
  Witam. LUBLIN niema łańcucha tylko pasek jest tam silnik typu 4c90 lub 4ct90 autentycznie polska myśl konstruktorska kol.niech nie wprowadza w bład sugerując o łańcuchu pozdrawiam.
 • Level 15  
  Najpierw sprawdź zawory,regulacja ,potem można by sprawdzić ciśnienie na tłokach (czy nie podpalony zawór) na końcu rozrząd (czy nie przeskoczył pasek) kiedy był wymieniany? wg instrukcji 70tyś ,ja wymieniałem po 100 tyś i był dobry ale to nie reguła.

  Dodano po 11 [minuty]:

  dośyć częstą awarią w lublinach jest urwanie dźwigienki zaworowej ,i brak otwarcia zaworu,może w twoim przypadku zablokowała zawór powodując jego otwarcie.Wiec najpierw pokrywa...