Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lublin II wydmuchuje powietrze przez filtr powietrza

28 Lut 2010 15:35 3071 5
  • Poziom 2  
    W filtrze powietrza, dołem wydmuchuje powietrze w róże wydechowej słychać lekkie "dudnienie" i kopci na czarno jak go się mocniej przyciśnie a do tego jest słaby.Jaka może być tego przyczyna???
  • Poziom 18  
    sprawdź czy rozrząd jest dobrze zgrany
  • Poziom 28  
    Zacznij od sprawdzenia i regulacji zaworów.
  • Poziom 23  
    Witam Jak kol.Maciek proponuje zajrzeć pod pokrywę dźwigienek zaworowych , to dmuchanie może być efektem źle ustawionego zawory ssącego ,bądź wypalonego zaworu . No chyba że coś z rozrządem . [ Ale o ile się orientuję to ten silnik jest na łańcuchu ] Pozdrawiam Zbyszek
  • Poziom 24  
    Witam. LUBLIN niema łańcucha tylko pasek jest tam silnik typu 4c90 lub 4ct90 autentycznie polska myśl konstruktorska kol.niech nie wprowadza w bład sugerując o łańcuchu pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    Najpierw sprawdź zawory,regulacja ,potem można by sprawdzić ciśnienie na tłokach (czy nie podpalony zawór) na końcu rozrząd (czy nie przeskoczył pasek) kiedy był wymieniany? wg instrukcji 70tyś ,ja wymieniałem po 100 tyś i był dobry ale to nie reguła.

Dodano po 11 [minuty]:

dośyć częstą awarią w lublinach jest urwanie dźwigienki zaworowej ,i brak otwarcia zaworu,może w twoim przypadku zablokowała zawór powodując jego otwarcie.Wiec najpierw pokrywa...