Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

dodge caliber brak wolnych obrotów na LPG

sciemniacz_73 28 Feb 2010 19:47 3045 2
 • #1
  sciemniacz_73
  Level 2  
  Witam. W ostatnim czasie uszczęsliwiłem swoją mamę istalacją LPG instalując jej w samochodzie marki Dodge Caliber 2.0 ze skrzynią biegów CVT AGIS OBD CAN z wtryskiwaczami i reduktorem MAGIC. Instalacja nawet ładnie pracuje tylko jest jeden mały problem. Czasami na wolnych obrotach gaśnie silnik. Serwis który montował instalację poddał się. W komputerze samochodu nie ma żadnych będów. Czy ktoś sie spotkał z takim problemem?? Doradzcie coś.
  Dysze obecnie 2.3mm cisnienie na parowniku 124kp, usatwiony jak na benzynie jenak z dużą korektą wtryskiwaczy (małe dysze). Jak sie założy większe dysze wtrysków to nie gaśnie ale szarpie podczas jazdy. W dokumentacji Agis widać że jest możliwość ustawienia niskich obrotów gazu jednak soft którym dysponuje nie ma takiej możliwości :(
 • #2
  mariuszolkusz
  Level 18  
  A jaką masz odległość od wtyskiwaczy do listwy ? Pozdro.
 • #3
  sciemniacz_73
  Level 2  
  Podejrzewam, że wina nie lezy po stronie wtryskiwaczy gdyż były zakładane wtryskiwacze innych firm i było dokładnie to samo. Może wymiana parownika na inny coś zmieni. Wygląda na to że reduktor na wolnych obrotach nie trzyma ciśnienia. Mała "Hydrozagadka". A wtryskiwacze są na listwie.Pozdro.