Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mercedes 124 brak hamulców

28 Lut 2010 20:05 3104 8
  • Poziom 10  
    Witam zgineły mi hamulce w Merc 124 pedał hamulca ucieka do samego końca delikatnie wstrzymując . sprawdziłem iwymieniłem już klocki i nic wymieniłem pompkie hamulcową i dalej nic, płyn ma stan prosze o pomoc co mogł się stać. Z góry dziękuje
  • Poziom 11  
    a czy jak się pompuje to pedał rośnie?
  • Poziom 10  
    hamulce odpowietrzałem nic nie pomogło a co do rośnięcia pedału t zahowuje się taksamo jak przed wymianą
  • Poziom 11  
    a w jaki sposób dał się odpowietrzyć układ hamulcowy skoro pedał wpada do podłogi?
  • Poziom 34  
    spróbuj jeszcze raz odpowietrzyć a może na którymś cylinderku puścił uszczelniacz i po cofnięciu się pompki zaciąga powietrze a ubytek płynu może być znikomy i dlatego będziesz widział ze jest stan
  • Poziom 10  
    (a w jaki sposób dał się odpowietrzyć układ hamulcowy skoro pedał wpada do podłogi?)a tak że płyn pompuje pedał zaczyna brać w bardzo słabo napoczątku jest wrażenie jakby przepuszczał dopieru na samym końcu zaczyna twardnieć i delikatnie hamować.
    (spróbuj jeszcze raz odpowietrzyć a może na którymś cylinderku puścił uszczelniacz i po cofnięciu się pompki zaciąga powietrze a ubytek płynu może być znikomy i dlatego będziesz widział ze jest stan) co do tego spróbuje jutro hociaż odpowietrzałem przed i po wymianie pompki
  • Poziom 11  
    mam jeszcze jedno pytanie, czy pompa hamulcowa do wymiany była nowa czy używka? Jeśli uzywka to na pewno jest wadliwa (uszczelki) i należy ją zmienić lub naprawić. Są dostępne zestawy naprawcze do pomp Mercedesa.
    Pozdro
  • Poziom 10  
    witam pompa była nowa .
    problem rozwiązałmi mechanik zrobił i powiedział że wymienił coś w ABS-e kosztowało mie to 300 zł

Dodano po 3 [minuty]:

zamykam temat . Dzięki za propozycje.