Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

A6,Audi 1999rok,Szyby elektryczne otwierają się kiedy chcą

28 Lut 2010 21:11 13585 12
  • Poziom 9  
    witam.potrzebuję schemat elektryki audi A6 1999r do sterowania szyb (ecu comfortu).Zalało mi trochę podłogę :cry: tam gdzie jest ecu comfortu i cała siatka przewdów.Teraz wszystkie szyby w samochodzie same się otwierają kiedy chcą .Wszystko wysuszyłem ,ale to nic nie pomogło.Może ktoś wie jaka jest tego przyczyna.Dzięki
  • Poziom 11  
    Sprawdz jeszcze wtyczki i pinki tylko solidnie.Lubi tam tez korodować instalacja. Podaj błędy
  • Poziom 20  
    często też robi to zamek drzwi
  • Poziom 9  
    Miałem podłaczony komputer ,ale nie można było się połączyć z ecu komfortu więc nie wiem jakie są błedy.Myślałem też o sprawdzeniu zamka centralnego ,ale trudno jest zdjąć tapicerkę z drzwi.Będę starł si e to zrobić jeszcze raz i pozprawdzam te wtyczki i pinki.Mam teraz odłączoną jedną wtyczkę od ecu comfortu ,tą od szyb ale teraz nie mogę ich wcale otwierać(jest już bezpieczny).Dzięki za porady.Dam znać jak coś mi się uda z tym zrobić.
  • Poziom 20  
    tapicerkę łatwo pamiętaj że w górę się ją ściąga a wtyczki masz na słupku lewym też od zamka.
    pamiętaj że nie wybieramy kanał 46 chyba tylko 35 w Audi.
    jak dobrze pamiętam.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Zauważyłem,że jak ruszam wiązką przewodów która idzie do ecu komfortu to zamek i szyby zaczynają wariować więc chyba znalazłem przyczynę,tyle że jest ich tam masa a wszystkie z zewnątrz wyglądają dobrze.Jak na razie zciągnełem tapicerkę z drzwi kierowcy i odłączyłem wtyczkę od zamka centralnego.Teraz wszystko wróciło do normy i już się sam nie otwiera,ale drzwi od kierowcy muszę teraz zamykać manualnie kluczykiem.wszystkie pozostałe bez problemu pilotem.Teraz to potrzebuję szczęścia ,aby znależ te uszkodzony przewód lub przewody.Dzięki za całą pomoc .
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    taki błąd wyskoczył mi po podłączeniu wtyczki do centralnego zamka '' CENTRAL LOCK AND WINDOWS ACTIVATED BY CRASH SENSOR '' i od razu mówię ,że ten samochód nigdy nie był uderzony.
  • Poziom 9  
    Dzięki wszystkim za porady.Wymieniłem dzisiaj zamek centralny w drzwiach kierowcy i wszystko wróciło do normy.Jedyne co mnie martwi to to,że jak poprzednio ruszałem tymi przewodami to zamki wariowały.Teraz tego już nie robi.Mam nadzieję,że będzie ok.Jeszcze raz dzięki
  • Poziom 1  
    Witam,jeżeli komuś się otwierają same szyby przy audi a6, jest to przyczyna zamka sterującego tego w drzwiach kierowcy,mam ten sam problem,zamki te sa awaryjne z tego co sie dowiedziałem,więc żeby naprawić usterkę trzeba wymienić zamek a nie moduł jakiś czy cos tam innego.pozdrawiam.[color=red]
  • Poziom 1  
    Podlacze sie do tematu bo mam podobny problem ale podloga i przewody w drzwiach sa suche... Jak narazie wypialem srodkowa wtyczke z modulu i przestal wariowac. Ona jest od wyswietlacza bo jedynie to przestalo mi dzialac po wypieciu wtyczki. Chcialbym wiedziec czy w takiej sytuacji musze wymienic modul czy gdzies moga byc uszkodzone przewody. Z gory dziekuje za odpowiedz
  • Poziom 9  
    elcabronn jak rozwiązałeś problem z szybami?