Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Servizza
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Neostrada 2MB czy warto zmienić na Netia 4Mb?

Richter 01 Mar 2010 07:58 4066 4
  • #1 01 Mar 2010 07:58
    Richter
    Poziom 31  

Witam obecnie mam neostradę 2MB+telefon stacjonarny płącę koło 100zł za wszystko. Chciałbym zmienić na netię 49zł za 4Mb. Warto zmienić ? Jak to wygląda gdybym chciał zrezygnować z telefonu?. Tak abym miał z netii sam internet, stacjonarny odpiąłbym całkowicie.

0 4
  • Servizza
  • Pomocny post
    #2 01 Mar 2010 09:21
    galo
    Poziom 12  

Witam, jeśli rezygnujesz z telefonu w TP to musisz płacić 29zł brutto za utrzymanie łącza.

0
  • Servizza
  • Pomocny post
    #4 01 Mar 2010 12:10
    naimadp
    Poziom 15  

Kolego możesz wziąć telefon + internet w Netii i wtedy nie płacisz nic dla TP..
    Jednak moje zdanie jest takie żebyś został w neo tym bardziej że od niedawna są nowe promocje w neo. Sam przeszedłem z neostrady do netii i teraz żałuje.. Jest taniej ale gorzej! A jeszcze co do Netii to na stronie internetowej sprawdzisz czy możesz mieć 4Mb czy nie, wpisując swój nr telefonu.

0
  • Pomocny post
    #5 02 Mar 2010 17:59
    phrozen
    Poziom 20  

Kolego nie popełnij tego błędu co ja w firmie.
    Wnerwiała mnie droga neostrada to zmieniłem na tańszą ofertę netii 4mb za 100 z telefonem czy jakoś tak.
    Wpakowali mnie w taki badziew że telefon nie jest na normalnej linii tak jak był tylko przepięli mnie na VOIPa - bez mojej zgody - dowiedziałem się o tym dopiero po fakcie. Czyli jak nie mam internetu to nie mam telefonu - w firmie tak być nie może.
    Na infolinie dzwonię średnio 3-4 razy w miesiącu, bardzo często mam problemy z pingiem i gubieniem się pakietów.
    Oczywiście netia w swej wspaniałości nie pozwoli ci zmienić routera na inny niż ich własny bo nie da ci haseł dostępowych (ja sobie je wyciągnąłem) - teoretycznie nie masz nawet dostępu do admina na ich routerze.
    Najlepszy bajer - netia ma ciągły zdalny dostęp do twojego sprzętu, mogą zdalnie wejść na router bez twojej wiedzy i ci namieszać, dowiedziałem się o tym przez przypadek - konsultant się wygadał, no i okazało się to prawdą, jak przekierowałem porty na routerze do serwerka to się dziwili że nie mogą wejść mi na router żeby coś poprawić xD.
    A żeby było jeszcze przyjemniej większość zaawansowanych opcji została wycięta z menu routera.
    Jak tylko skończy mi się umowa z netią wracam na klęczkach do tpsy (mimo że drogo to przynajmniej stabilnie).
    Poleciłbym ci się popytać znajomych co mają netię jakie mają wrażenia z użytkowania.
    Pozdrawiam

0