Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z odpaleniem:( Skoda Fabia 1.4 MPI. 2001.Rok

01 Mar 2010 16:32 5948 5
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich.Mam taki problem z moja skodziną.
    Po przejechaniu 60km w pewnym momencie zaczęła zapalać się i gasnąć kontrolka od ładowania. Gdy zaparkowałem pojawiła się znowu kontrolka od wspomagania. Pomyślałem że zgaszę auto i odpalę znowu i wszystko wróci do normy. Nic mylnego. Auto w ogóle nie odpaliło. Dopiero odpaliłem auto przez kable. Zaprowadziłem auto do kolegi. Po jakiś 5 godzinach chciałem odpalić auto i udało się. Gdy ruszyłem znowu mignęła i zgasła kontrolka od ładowania. I był spokój. Jakoś dojechałem do domu bez żadnych problemów . Gdy wjechałem do garażu ( po 60km ), pomyślałem że zgaszę auto i odpalę znowu. Zgasiłem i już nie odpaliłem. Gdy przekręciłem kluczyk i chciałem odpalić to tak jakby nagle brakowało prądu, wszystko gasło. Zero reakcji. A na desce zapalały się wszystkie kontrolki. Niestety auta nie udało sie odpalić.
    Co jest grane???
    Czy to jest wina akumulatora, czy tez może alternatora???
    Pomóżcie!
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 33  
    pomiar ładowania może troche wyjasnic
  • Poziom 18  
    No jakby nie patrzeć jedno z drugim powiązane sugeruje jechać do najbliższego zakładu elektromechaniki!
  • Poziom 9  
    Ładowanie sprawdziłem. Miernik wskazał 13,6 a wydaje mi się że powinno być 14,3
  • Poziom 36  
    2xszukaj :informacji na forum jest tego troszkę i dobrego elektryka w okolicy
  • Poziom 14  
    pożycz od kolegi akumulator - sprawny- zamontuj w swojej fabiance myślę ze wina leży w starym nie nadającym się do eksploatacji akumulatorze.