Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak synchronizować pilota od centralki golf III

wilku559 01 Mar 2010 18:42 8923 3
    wilku559
    Level 2  
    Witam
    Mam wielką prośbę. Zostawiłem samochód na parkingu i jak to zwykle robię, zamknąłem je z centralki, jak wróciłem auto w ogóle nie reaguje na pilota. Nie otwiera go, jak otworze z kluczyka wyje syrena. Moje pytanie jak zsynchronizować pilot? To jest texalarm av-21b55/nl posiadam do niego tą kartę i jakaś niby instrukcje, ale nic po polsku i nic z tego nie rozumiem. Samochód był sprowadzony z Holandii i wszystko w holenderskim jest napisane. Na forum znalazłem tylko schemat montażu. Proszę o pomoc.
    mortalbird
    Level 15  
    Zanim rozpoczniesz kodowanie upewnij sie czy wszystkie szyby i drzwi sterowane elektrycznie są zamkniete !!!
    1 Włoz kluczyk w drzwi kierowcy przekrecająć kluczyk 3X w lewo przytrzymując go przez ok 0.5 sek,
    2 Wyjmij kluczyl zapali sie lampka w drzwiach
    3 Skieruj kluczyk w lusterko wsteczne i nacisnij przycisk (2) w czasie krutszym niż 5sek
    4 Trzymając pryc, (2) wcisnij przyc. (1) trzy razy . Zwolnij przycisk (2)
    Kluczyk jest zakodowany. Zaswieci sie lampka w drzwiach kierowcy
    OPERACJA MUSI BYĆ WYKONANA W PRZSIĄGU 20 SEKUND

OPERACJE KODOWANIA POZOSTAŁYCH KLUCZYKÓW (jesli takie posiadasz) TRZEBA PRZEPROWADZIĆ NATYCHMIAST PO PRZEKODOWANIU PIERWSZEGO POWTARZAJĄĆ TRZY OSTATNIE KROKI W CZSIE NIE DŁUŻSZYM NIŻ 15 SEK. OD KAZDEGO KLUCZYKA

Dodano po 19 [minuty]:

a i daj znac jak ci poszło
    wilku559
    Level 2  
    U mnie nie ma diody w drzwiach jest tylko na desce rozdzilczej na srodku. A jesli wkladam kluczyk do drzwi i przekrecam to z kluczyka otwieraja się tylko drzwi kierowcy nic wiecej się nie dzieje:/
    mortalbird
    Level 15  
    Widocznie masz coś z centralką pomógłbym, ale nie widzę auta tylko elektryk cię ratuje.
    Znajdź jeszcze centralkę i podaj jej nazwę i symbol może jeszcze pomogę.