Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wzmacniacz Technics SA 5170K i 4 kolumny.

radzim 01 Mar 2010 21:09 1411 6
    radzim
    Level 9  
    Witam mam pytanie w sprawie wzmacniacza Technics SA 5170K. Mój kolega che mi go sprzedać za niewielkie pieniądze, ale nie wiem czy uciągnie moje głośniki, a mam tu na myśli dwie kolumny unitra space"86 (70watt muzycznej, 50watt RMS, 8 ohm) i dwie altony 70. A jak nie to jaki amplituner mi polecanie to tych dwóch par głośników (za nie zbyt duże pieniądze). Z góry dziękuje!

Pozdrawiam!!
    User removed account
    User removed account  
    radzim
    Level 9  
    Czy będzie dobrze grać i czy się nie spali po podłączeniu, bo tego bym nie chciał.
    User removed account
    User removed account  
    radzim
    Level 9  
    Nie mam od niego Instrukcji Obsługi i znajomy też jej nie ma, a w google praktycznie nic o nim nie pisze.
    przemo-lukas
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Domyślam się, że chcesz nagłośnić albo strefę A, albo strefę B. Bo jeśli chcesz aby oba zestawy grały w jednym pomieszczeniu, to nie ma to najmniejszego sensu. Czemu? Pisałem o tym wiele razy.
    Jakoś bez problemu odnalazłem, że ten "amplituner" :!: dla 4Ω oddaje moc rzędu dwudziestu kilku W. Tak więc....
    radzim
    Level 9  
    Czyli nie da rady, trochę szkoda. A znacie może jakieś amplituner na którym dobrze by to grało? Jeśli chodzi o cenę to nie więcej niż 150zł. A chcę żeby kolumny grały w jednym pokoju i były jednocześnie podłączone.