Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz Technics SA 5170K i 4 kolumny.

01 Mar 2010 21:09 1264 6
  • Poziom 9  
    Witam mam pytanie w sprawie wzmacniacza Technics SA 5170K. Mój kolega che mi go sprzedać za niewielkie pieniądze, ale nie wiem czy uciągnie moje głośniki, a mam tu na myśli dwie kolumny unitra space"86 (70watt muzycznej, 50watt RMS, 8 ohm) i dwie altony 70. A jak nie to jaki amplituner mi polecanie to tych dwóch par głośników (za nie zbyt duże pieniądze). Z góry dziękuje!

Pozdrawiam!!
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Czy będzie dobrze grać i czy się nie spali po podłączeniu, bo tego bym nie chciał.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Nie mam od niego Instrukcji Obsługi i znajomy też jej nie ma, a w google praktycznie nic o nim nie pisze.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Domyślam się, że chcesz nagłośnić albo strefę A, albo strefę B. Bo jeśli chcesz aby oba zestawy grały w jednym pomieszczeniu, to nie ma to najmniejszego sensu. Czemu? Pisałem o tym wiele razy.
    Jakoś bez problemu odnalazłem, że ten "amplituner" :!: dla 4Ω oddaje moc rzędu dwudziestu kilku W. Tak więc....
  • Poziom 9  
    Czyli nie da rady, trochę szkoda. A znacie może jakieś amplituner na którym dobrze by to grało? Jeśli chodzi o cenę to nie więcej niż 150zł. A chcę żeby kolumny grały w jednym pokoju i były jednocześnie podłączone.