Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Electrolux EW1066F g這郾a praca

lisu7 01 Mar 2010 22:07 3745 2
  • #1 01 Mar 2010 22:07
    lisu7
    Poziom 9  

Witam
    Objawy w mojej pralce to bardzo g這郾a praca przy obracaniu b瑿na.
    Moje przypuszczenia to luzy na 這篡skach pralki.
    Czy wymiana 這篡sk jest tak skomplikowana jak pisali na wcze郾iejszych postach.
    Nie boje si pracy lecz chcia豚ym unikn望 niepotrzebnych problem闚.
    Czy potrzebny jest jaki 軼i庵acz by zdj望 這篡ska bo zak豉dam 瞠 s dwa?
    Prosze o wsparcie.

0 2
  • #2 01 Mar 2010 22:17
    nares
    Specjalista AGD

lisu7 napisa:
    Czy wymiana 這篡sk jest tak skomplikowana jak pisali na wcze郾iejszych postach.

Nawet dla do鈍iadczonego serwisanta, jest to kawa貫k roboty, a zacz望 nale篡 od wymontowania i wyj璚ia na zewn徠rz, ca貫go zespo逝 pior帷ego.

3
  • #3 18 Mar 2010 00:43
    lisu7
    Poziom 9  

Witam ponownie po d逝zszej nieobecno軼i. Opisze Wam po kr鏒ce moje refleksje na w/w problem. Tak jak pisali na forum by這 to wyzwanie nie lada gratka-lecz r闚nie nie taki diabe... Dalej pisze reszte.
    Po odkr璚eniu obudowy, zabra貫m si za odpinanie kabli elektr. silnika, grza貫k,itd. Sprawdzcie przy okazji stan szczotek, sci庵nijcie b瑿en i teraz dopiero s schody. Dzia豉貫m palnikiem na 鈔ube lecz nic to nie da這. Musia貫m rozwier熵 鈔ube (M10x25 sto磬owa na imbus). Po rozebraniu mamy 2 這zyska i simering dwustronny. 這篡ska kupicie w ka篡tm sklepie (koszt ok.25z za 2szt), simering r闚nie, ja akurat za這篡貫m krajowy firmy INCO AOK 35x62x11/13 (koszt ok.12z). Reasumuj帷, je瞠li napotkasz na problem rozwiercania 鈔uby reszte wyci庵aj gwintownikiem lewoskr皻nym to najlepsze rozwi您anie. Z這瞠nie pralki po tym wszyskim to sama przyjemno嗆. 砰cze wszystkim powodzenia i wytrwa這軼i-mnie si uda這. Rada嗆 niesamowita. Pozdrawiam.

3