Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana wahaczy golf II, odkręcanie belki?

01 Mar 2010 22:33 5933 8
  • Poziom 9  
    Witam posiadam golfa II 90r. silnik 1.6 PN benzynka 2/3 drzwiowy i chciałem wymienić wahacze lecz nieda się odkręcić śróby (obkręca się do okoła własnej ośi) tej która wchodźi od dołu pionowo w tuleje od str. kabiny. Myślałem że znajdę ją gdźieś w podłodze jak wytnę troche wykładźiny ale okazało się że nie wychodzi nigdzie w środku auta. Podejrzewam że trzeba będzie opuśćic belke. Tylko czy napewno? Czy dobrze myślę?
  • Poziom 39  
    wyrwała się nakrętka w podłużnicy co oznacza robienie dziury od góry, spawanie itd
  • Poziom 9  
    Czyli trzeba by fleksem wyciąć dźiurę tam gdzie trzymamy lewą noge obok pedału sprzegła.? Czy jakoś inaczej?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Wytnij sobie takie okienko z boku podłużnicy tam gdzie wchodzi śruba, odkręcasz dajesz nową śrubę i zaspawujesz.
  • Poziom 9  
    OK wielkie dzięki wszystkim za rady zobaczymy co da się zrobić z mojm golfikiem.
  • Poziom 11  
    Miałem coś podobnego ,tyle że u mnie ukręcił się gwint, ale i tak musiałem wymienić nakrętkę. Prawie każdy mechanik u którego byłem radził mi nie ruszać podłużnicy i ciąć dziurę w podłodze.
  • Poziom 9  
    Temat zamykam golfik na złom idzie. Dziękuję wszystkim za rady.