Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przerwy w działaniu myszki laserowej IBOX

01 Mar 2010 23:20 1889 9
  • Poziom 9  
    Witam posiadam mysz laserowa firmy ibox.Od jakiegos czasu mam z nia problem tego typu ze po jakims czasie urzytkowania przestaje dzialac. wyciagne baterie na kilkaasie minut i wloze spowrotem to znowu kilka minut dziala,czasem tez swieci dioda a czasem nie....nie wiem czy sie przegrzewa czy co...mial moze ktos taki problem. za pomoc dziekuje.
  • Poziom 17  
    Witam, załóż dobre alkaliczne baterie, albo jeszcze lepiej akumulatory, bo z tego co mówisz wygląda na to, że te baterie są całkiem rozładowane- wyciągasz je, trochę "odpoczną" i działają przez chwile.
  • Poziom 9  
    Wkladalem nowe i to samo sie dzieje...a moze jakies zwarce sie robi albos wlasne nie wiem ...
  • Poziom 30  
    Może myszka za daleko od odbiornika USB do myszki i traci zasięg.
  • Poziom 9  
    odbornik mam bliziutko...mi to wyglada tak jakby ona sie grzala ...ale to raczej nie mozliwe
  • Poziom 17  
    Czy w momencie kiedy przestaje działać gaśnie także dioda?
  • Poziom 9  
    diodda tylko swieci jak sie wlacza myszke...a czasami tak jest ze nawet po jakims czasie nie chce dzialac tylko po jakiejs godzinie...jak jej cos najdzie to dziala ...

Dodano po 15 [minuty]:

i jeszcze jest tak ze jak jest wszystko ok to przy wkladaniu batre dioda mruga a czasem jest ze ciagle swieci i wlasnie wtedy nie dziala
  • Poziom 17  
    W takim razie możliwe że powoduje to coś w rodzaju zimnych lutów, najlepsze wyjście to wymiana w ramach gwarancji bo domowymi sposobami raczej niewiele się zdziała. Na pewno z bateriami wszystko ok, styki czyste, kabelki od styków się trzymają?
  • Poziom 9  
    Tyko gwarancja się skończyła..tak z kabelkami wszystko ok...dziwne jest to ze ona działa i po jakimś czasie przestaje działać wyciągam baterie na jakimś czas i później znowu działa

Popraw niechlujstwo językowe w swoich wypowiedziach! Dostępny jest przycisk "Pisownia" Przerwy w działaniu myszki laserowej IBOX
    Regulamin pkt. 8.1, 15. [DriverMSG]