Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Denon AVR-1306 - nie działa głos

02 Mar 2010 15:03 2685 2
  • Poziom 9  
    Witam, podłączyłem do wieży z tyłu telewizor (wejście TV) i cd (wejście CD [IN]).
    Gdy włączam mode: TV słychać jak z telewizora dźwięki idą w głośnikach baaardzo cicho - gdy daje najciszej jak sie da, głos idzie tak samo jak na fulla.
    To samo się dzieje jak na wieży włączam CD też głos idzie tak cicho - a jak np. zmienie stereo na coś innego to w ogóle głos nie idzie.
    Jest coś jeszcze dziwnego, gdy włączam wieże to przez 0,5 sek idzie tak jakby na fulla i zaraz sama się wycisza i regulacja nie działa.
    Jak to naprawić ?
  • Poziom 24  
    Często w nowszych TV jest tak , że wyjście sygnału audio trzeba "włączyć" lub przełączyć w ustawieniach telewizora . Najlepiej napisz jaki masz TV , jak zwykle w takiej sytuacji bezcenna jest lektura instrukcji obsługi .
  • Poziom 9  
    Odkopuje posta.
    Dzisiaj ponownie próbowałem podłączyć ten wzmacniacz do komputera. Przez 10 min grał jak ZŁOTO, dźwięk chodził czysto i bardzo głośno. Poszedłem do kuchni, wracam, włączam inny kawałek muzyczny a tu 'GAFA' dźwięk nie idzie.

Wzmacniacz stał przez lata nieruszany, dziwnie, że po tak długim czasie zaczął działać - czyli nic nie jest spalone/zepsute tylko w czymś innym rzecz.

Próbowałem na różne sposoby; podłączałem do wszystkich wejść czincze ( AUX, VAUX, TV, CD itp. ), zmieniałem też tryby mixera (mono, stereo, cinema, video games itp.) lecz przy tym wszystkim słychać tylko cichy dźwięk z głośnika na
    STEREO.
    Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawic ?
    Moderowany przez Grzegorz Markowski:

Należy udać się do fachowca.
    3.1.17. (10.9, 16) Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.
    3.1.19. (13) Zabronione jest publikowanie wpisów w dyskusjach archiwalnych.
    GM