Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes Sprinter 313 cdi nie pali bez pomocy samostartu

02 Mar 2010 15:14 5646 7
  • Level 2  
    Witam jestem poczatkujacy na tym forum mam problem ze sprintkiem 313 cdi z 2002 roku a mianowice na komp.nie wyszły zadne błedy a autka nie mozna odpalic bez pomocy samostartu i czy jest zimnu czy ciepły bez samostartu ani rusz moze ktos z was miał podobny problem?
  • Level 35  
    sprawdź ciśnienie na listwie i wtryski na powrotach

częsta usterjka to oring na regulatorze na listwie z tyłu siklnika
  • Level 39  
    Nie pali i na kompie nic nie wyszło? Albo masz sprzęt słaby albo nie umiesz sprawdzić.
  • Level 2  
    sprzet nie moj tylko w warsztacie wiec nie wiem czy jest słaby czy nie wiem tylko ze nie wykazal zadnych błedów
  • Level 39  
    Dobry sprzęt np. STAR DIAGNOZA ma taką opcję na sprawdzenie takiej usterki jak brak możliwości uruchomienia i postawienie właściwej diagnozy.
    W przypadku CDI są jeszcze inne metody, które ludzie zajmujący się CR znają.
  • Level 2  
    Nie bede sie sprzeczal bo nie o to mi chodzi pisze co mi powiedziano w warsztacie a jaki tam maja program to nie wiem byc moze sa jakies lepsze
  • Level 35  
    wykrec regulator cisnienia z tyłu listwy paliwowej i sprawdz oring lub teflon na nim
  • Level 2  
    Dziekuje wszystkim za odpowiedzi samochod juz naprawiony wymienilem wtryski paliwa i wszysto jest ok pozdrawiam