Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozbieranie MP4 Ravo, jak to zrobić?

02 Mar 2010 18:05 4406 3
  • Poziom 13  
    Witam

Mam następujący problem.
    W odtwarzaczu MP4 firmy Ravo przerywa gniazdo słuchawkowe. Postanowiłem więc rozebrać urządzenie. Niestety, poza odkręceniem dolnej ścianki niewiele da się zrobić. Próbowałem naginać styki gniazdka stalowym drutem ale nic nie pomogło. Gdyby udało się jakimś sposobem wyciągnąć płytkę, to coś by się na pewno z tym gniazdem zrobiło. Może ktoś się spotkał z takim odtwarzaczem i wie jak go rozebrać??

Parę zdjęć odtwarzacza

Rozbieranie MP4 Ravo, jak to zrobić? Rozbieranie MP4 Ravo, jak to zrobić? Rozbieranie MP4 Ravo, jak to zrobić? Rozbieranie MP4 Ravo, jak to zrobić?

Pozdrawiam Grzegorz
  • Poziom 13  
    Hmmm, nie za bardzo da się podważyć górną ściankę. Myślę, że to powinno wyjść pchając płytkę od dołu, tylko przeszkadza osłona wyświetlacza, która uniemożliwia przesunięcie płytki. Dalej nie mam pomysłu jak to zrobić, a boję się to uszkodzić, bo nie moje ;p
  • Poziom 12  
    Mam podobne MP4 (jedynie inne przyciski bo nie okrągłe). Odkręcasz śrubki od dołu i wyciągasz tenże panel na zewnątrz. Wnętrze MP4 należy zatem wypchnąć ku górze. Na co musisz uważać?, przede wszystkim na klawisze i wyświetlacz... mój się niestety złamał przez co używam mp4 na ślepo, a właściwie na pamięć. Osłona Wyświetlacza jest stała i podważać by wysuwać tylko płytkę przyciskami i wyświetlaczem do ziemi. Ja z kolei potrzebował bym instrukcji obsługi bo te MP4 można podpiąć pod TV i całość jest wyświetlana na nim właśnie.