Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

slican cct 1668 brak wyjscia na zewnątrz

02 Mar 2010 21:48 2516 7
  • Poziom 11  
    Witam

Jak w tytule centrala slican cct 1668 wcześniej wszystko ok teraz problem z wyjściem na zewnątrz.
    Jedna linia analogowa.
    Przy wyjściu na zewnątrz komunikat wszystkie linie zajęte , przychodzące ok sygnał na styku jest.
    Wgrana ponownie wcześniejsza konfiguracja i tak samo.
    W czy może to być problem z kartą ?
  • Poziom 24  
    Może być problem z kartą. Ale najpierw uruchom monitor i sprawdź stan linii miejskiej czy nie jest uszkodzona. Jeśli tak to na początek wyłącz detektor sygnału zgłoszenia 400Hz.
  • Poziom 11  
    A czy przyczyną może być to ze na lini od operatora jest teraz sygnał przerywany prawdopodobnie załączona jakaś usługa lub poczta głosowa a nie ciągły ?
    Nie zwróciłem uwagi jak było wcześniej.
  • Moderator - Telefony Stacjonarne
    Można by jeszcze zobaczyć , czy nie są uszkodzone rezystory zabezpieczające tą linię.
    Wyłącz detektor 400 Hz to sprawę odnosnie przerywania sygnału rozwiąże.
    Jednak tak czy siak , sygnał nie powinien być przerywany i usługe trzeba zablokować.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Jeśli jest sygnał przerywany to prawie na 100% trzeba wyłączyć detekcję sygnału. Uszkadza się bo sądzi że na mieście nie ma sygnału. Możesz też wyłączyć wszystkie usługi ( głowie pocztę głosową) która powoduje że sygnał nie jest ciągły
  • Poziom 11  
    Poczta wyłączona i problem ustąpił.
    W którym miejscu wyłancza się kontrolę sygnału zgłoszenia?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    O korepetycje z pisma ojczystego nie prosiłem może nie jestem rodakiem.
    Co do szkolenia to po to jest forum żeby pytać i pomagać a nie uzyskiwać głupie pytania.