Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprzedam płytki drukowane do wyświetlaczy LED 7 seg.wys 27cm

zenek65 02 Mar 2010 21:51 963 0
  • #1 02 Mar 2010 21:51
    zenek65
    Poziom 10  

Witam
    Mam do sprzedania płytki drukowane do wyświetlaczy siedmio segmentowych na diodach LED.Wysokość płytki ok 27 cm.Płytki są od zegara , ale można je także np zastosować do tablicy wyników, tablicy cen na stacji paliw , itp. Do kantoru wymiany walut trochę za duże , widać je chyba ze 100 m. Na płytce jest siedem segmentów składających się z diod led , i wyjście na kropke,dwukropek,przecinek itp (tych płytek od dwukropka nie mam) ale można podłączyć pod to wyjście parę diód LED szeregowo ,rezystor i będzie świecić. Płytka jest przystosowana pod magistrale I2C jest na niej miejsce na układ PCF 8 wyjść i na 8 tranzystorów do sterowania LEDami.
    Zasilanie LED na dwadzieścia kilka woltów .

Mam też do kompletu płytki sterownika co sterowały wyświetlaczami.
    Jest na nich miejsce na układ ATMEGA , układ zegara podtrzymującego przy braku zasilania RTC I2C, dwa wyjścia na płytki wyświetlaczy led (u mnie sterowało to dwustronnym zegarem z sekundami - razem dwanaście wyświetlaczy,) , złącze zewnętrznej magistrali I2C (było wykorzystane do pomiaru temperatury przez I2C chyba na jakimś układzie DS) , złącze do odbiornika radiowej synchronizacji czasu DCF77. Wszystkie złącza na taśmy podobne do tych od dysków IDE.

mam tych płytek od wyświetlaczy około 40
    a tych sterowników około 7

Jak znajdę to wstawię zdjęcie zegara na tych wyświetlaczach.

Cena za płytkę 20 zł
    Jak ktoś chce wszystkie to będzie rabat.

Sprzedam płytki drukowane do wyświetlaczy LED 7 seg.wys 27cm Sprzedam płytki drukowane do wyświetlaczy LED 7 seg.wys 27cm