Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aktualizacja próbnej wersji Windows 7

Kolorowa 02 Mar 2010 22:56 1290 6
  • #1 02 Mar 2010 22:56
    Kolorowa
    Poziom 12  

Miałam wgraną próbną wersję oprogramowania Windows 7, która miała wygasnąć 1 marca. Jednak dziś włączyłam i działa normalnie, tylko Media Player nie chce działać.
    Pojawił się komunikat, że zostało 0 dni do końca aktywności systemu...
    Mam więc pytanie, co teraz mam zrobić? Laptopa kupiłam z wgraną już Vistą, mam do niej recovery disc, więc myślę, że jest możliwość reinstalacji systemu. Jednak po używaniu Windows 7 nie chcę wracać do Visty...
    Da się jakoś zamienić legalną vistę na legalnego Windows 7?
    Czy ta wersja którą mam może się pewnego dnia wyłączyć? Dlaczego jeszcze działa?
    Proszę o radę.

Dodano po 47 [minuty]:

Oto komunikat, który się co jakiś czas pojawia na ekranie:

Aktualizacja próbnej wersji Windows 7

0 6
  • #2 02 Mar 2010 23:04
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 02 Mar 2010 23:11
    Kolorowa
    Poziom 12  

Model komputera:
    Toshiba Satelite L300-17M

System:
    Windows Vista Home Premium OEMA ct

(z naklejek na spodzie komputera)

0
  • #4 02 Mar 2010 23:15
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 02 Mar 2010 23:18
    Kolorowa
    Poziom 12  

Bardzo sympatycznie, ale dalej jest napis:

Program opcjonalnej aktualizacji systemu do Windows 7 firmy Toshiba nie jest już dostępny. Klienci, którzy zamówili zestawy aktualizacyjne do spełniających warunki systemów do dn. 15 lutego 2010r. włącznie mogą poniżej sprawdzić status swojego zamówienia.

Czyli to raczej nie wchodzi w grę. ;/

0
  • #6 03 Mar 2010 07:06
    Matuzalem

Poziom 43  

Nie pozostaje Ci nic innego niż kupno windows7. Pamiętać tylko musisz, że trzeba będzie ten system postawić od nowa, bo z RC upgrade - np. przez opcję zmiany klucza - do wersji finalnej, przynajmniej teoretycznie, nie jest możliwy. Nie jest to jednak specjalny kłopot, bo część ustawień i danych przenieść można przy użyciu łatwego transferu.

0
  • #7 08 Kwi 2010 20:52
    Kolorowa
    Poziom 12  

Wróciłam ostatecznie wo Windows Vista za pomocą Recovery Disc. Nie jestem jednak zadowolona z tego systemu, więc przy najbliższej okazji, zamienię ją na Windows 7, który albo kupię oddzielnie, albo przy zmianie komputera na nowszy.
    Windows tak tworzy swoje produkty, żeby je kupować.

0