Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wypada gniazdo, puszka obsadzona za głęboko

bart2222 02 Mar 2010 22:38 7151 6
  • #1 02 Mar 2010 22:38
    bart2222
    Poziom 2  

Witam,
    Mam problem z wypadającym gniazdkiem. Puszka jest zbyt głęboko osadzona i bolce nie chcą go trzymać. Czy da się jakoś tak umocować gniazdko, żeby nie wypadało?

0 6
  • #2 02 Mar 2010 22:51
    adamgluszczyk
    Poziom 15  

Trzeba wymienić puszkę ,lub ją przedłużyć, 12mm lub 24mm w zależności od potrzeby
    Wypada gniazdo, puszka obsadzona za głęboko Wypada gniazdo, puszka obsadzona za głęboko

3
  • #3 02 Mar 2010 22:59
    bart2222
    Poziom 2  

A bez wymiany da się coś z tym zrobić? Słyszałem, że gniazdko się czymś owija, ale nie bardzo wiem czym i jak to ma wyglądać. Może ktoś ma doświadczenia z takim problemem?

0
  • #4 02 Mar 2010 23:36
    macha
    Poziom 19  

awerew napisał:
    Witam.Pewnie że się da.

3.Dopasuj kawałek rurki plastykowej lub metalowej tak by weszła do środka.przymocuj wkrętami do boków istniejącej puszki.Do zrobienia nowej -puszki lub rurki można wykorzystać plastykowe butelki,pojemniki i tym podobne.

Co za bzdury.
    Może ma to być 2" i do tego grubościenna? Ma pasujący wymiar zewnętrzny.
    Jak puszka jest za głęboko to trzeba ją na nowo zamocować tak jak ma być, a nie kombinować jak "koń pod górę". BHP się kłania.

0
  • #5 03 Mar 2010 08:25
    retrofood
    Moderator

macha napisał:

Jak puszka jest za głęboko to trzeba ją na nowo zamocować tak jak ma być, a nie kombinować jak "koń pod górę". BHP się kłania.

Drugi wariant to "pocienienie" ściany, aby krawędź puszki zlicować ze ścianą. To nie zawsze jest możliwe, z rożnych przyczyn, ale możliwe bywa.
    Innych wariantów nie ma.

0
  • #6 03 Mar 2010 18:16
    remik_l
    Poziom 29  

Jeśli puszka jest przystosowana do wkręcania wkrętów które trzymają gniazdo (posiada otwory do tego celu przystosowane) wtedy wystarczy zamontować dłuższe wkręty i będzie gitara.

0
  • #7 03 Mar 2010 23:27
    bart2222
    Poziom 2  

Dzięki za odpowiedź. Postaram się coś pokombinować na podstawie waszych rad.

1
  Szukaj w 5mln produktów