Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

opel corsa c 1.4 16v 2000r. przepustnica czy cewka

03 Mar 2010 15:34 3896 4
  • Level 2  
    Witam serdecznie mam problem z moją corsą c 1.4 16v 2000r. mianowicie po rozgrzaniu silnika zaczyna mi chodzić jakby nie paliła na jedną świecę.Dzieje się tak na wolnych obrotach jak zwiększam obroty to od 5000 dopiero czuję przyśpieszenie. Byłem u elektryka ale on do końca nie jest pewien czy to przepustnica czy cewka. Wychodzi na to że Lipa nie elektryk . Dlatego pytam się Was może ktoś miał podobny problem bo wydanie 300-400 zł. na część to nie sztuka a kieszeń boli.[/b][/i]
  • Level 12  
    co ma przepustnica do nie palenia na jedna swiece? -----------nic, sprawdz swiece, przewody,czujnik temp plynu, moze ci go zalewa na cieplym silniku
  • Level 22  
    Ja wymienilem przewody wysokiego napięcia ok.
  • Level 2  
    aux3 wrote:
    Witam serdecznie mam problem z moją corsą c 1.4 16v 2000r. mianowicie po rozgrzaniu silnika zaczyna mi chodzić jakby nie paliła na jedną świecę.Dzieje się tak na wolnych obrotach jak zwiększam obroty to od 5000 dopiero czuję przyśpieszenie. Byłem u elektryka ale on do końca nie jest pewien czy to przepustnica czy cewka. Wychodzi na to że Lipa nie elektryk . Dlatego pytam się Was może ktoś miał podobny problem bo wydanie 300-400 zł. na część to nie sztuka a kieszeń boli.[/b][/i]
    Już naprawiłem!!!! Jeżeli ktoś z Was będzie miał podobny problem niech zacznie od modułu cewki zapłonowej ja kupiłem na szrocie za 150 zł (koleś był na tyle w porządku że pozwolił mi sprawdzić pomimo tego że to elektronika) silnik pracuje super tak jak dawniej :)
  • Level 30  
    To kolego pozostaje tylko pogratulować i prosić o zamknięcie tematu. Pozdrawiam!