Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie kolumny na małe imprezy

03 Mar 2010 21:21 2102 12
  • Poziom 8  
    Tak jak wyżej. Chce kupić jakieś kolumny które mi bedą służyć w pokoju i na małych imprezach do max 50 osób. Jeśli chodzi o fundusze to dysponuje 700zł. Myślałem o stx 180, altusach 110, 140, 200, schrzerzo 350... prosze o pomoc!
  • Poziom 19  
    LLLukaSSS napisał:
    ... Myślałem o stx 180, altusach 110, 140, 200, schrzerzo 350... prosze o pomoc!

A to zdaje się dział "Na Estradę", to co wymieniłeś to raczej sprzęt domowy.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 30  
    Nie ma kolumn na estradę, które nadają się do domu - i odwrotnie, dlatego najpierw zdecyduj się jak to ma wyglądać.
    Z propozycji, o które pytałeś żadne kolumny nie nadają się na imprezy, bo nie wytrzymają zbyt długo, a granie w okolicach zbliżonych do maksymalnej mocy źle sie odbije na głośnikach i zawieszeniach.
    A brałeś pod uwagę Ton 200? Są trochę bardziej przystosowane do nagłosnienia małych imprez, pub'ów itp.
  • Poziom 8  
    a co myślicie o scherzo 350?
  • Poziom 8  
    to jakie bycie polecili
  • Poziom 30  
    Ton 200 - bym polecił jeśli już w tych okolicach jesteśmy.
  • Poziom 8  
    ale jak tak szukam na allegro to nie moge znalesc tych ton'ów bo rozsądnej cenie. a jak juz znajde to odbiór osobisty 100 km odemnie... jak nie więcej... Jeśli znacie kogos kto by miał na sprzedaż to piszcie.
    A oprócz tych tonów... są jakieś jeszcze kolumny które na biede by mogły być?
  • Poziom 30  
    Na biedę to możesz kupić co bądź i wtedy po niedługim czasie na pewno będzie bieda (ze sprzętem).
    Bądź cierpliwy, bo nie od razu Kraków zbudowali, a Ty chcesz natychmiast kupić ledwo zacząłeś sie rozglądać za sprzętem - poczekaj poszukaj i na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.
    Co do Ton 400 to jest niemal niemożliwe je kupić, a różnią się od 200 tylko "marketingowo".
    Gdybyś chciał kolumny tylko na imprezy to wtedy sprawa wyglądałaby inaczej, a tak musisz czekać szukać i bym cierpliwym.
    Nawiasem - chyba słabo szukałeś. Spójrz tutaj: http://www.allegro.pl/item937170981_super_wieza_sony_z_kolumnami_tonsil_ton_200.html
  • Poziom 8  
    no tak... po pierwsze za drogo... po drugie za daleko bo pół wielkopolski bym musiał przejechać... tak nawiasem...
  • Poziom 30  
    Podałem przykład, że są dostępne czasem te kolumny w dobrym stanie. Jeśli chodzi o odległość to zawsze można się dogadać ze sprzedawcą, a cena 1000zł obejmuje jeszcze całą wieżę Sony więc nie mów, że to drogo, bo normalnie musiałbyś wydać 600-800zł za same kolumny.