logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

diagnostyka ukladu ABS w samochodach marki VW

marianpl 03 Mar 2010 22:45 2226 3
REKLAMA
  • #1 7780508
    marianpl
    Poziom 10  
    Witam, mam małe pytanie: w którym samochodzie (VW, audi, seat, skoda) ABS jest najtanszy (chodzi mi o cene sterownika itd)? oraz drugie pytanie: czy po wyjeciu sterownika ABS z samochodu oraz innych podzespolow ukladu ABS (czujniki, przekazniki itd) moge podlaczyc np. delta scan tylko do samego sterownika ABS-u czy potrzebuje calej instalacji elektrycznej (sterownik silnika itp) by moc zdiagnozowac ABS?
  • REKLAMA
  • #2 7780656
    brandy-p
    Poziom 31  
    Podłączasz zasilanie do sterownika i interface-u, a następnie linię K z fejsu łączysz ze sterownikiem. Oczywiście z braku czujników itp. będzie sporo błędów.
  • REKLAMA
  • #3 7780672
    marianpl
    Poziom 10  
    czyli np jesli sterownik ma jedno wyjscie sluzace do komunikacji z szyna danych (np CAN) to wystarczy ze wszystko zasile i podlacze ta linie do mojego interfejsu diagnostycznego poprzez zlacze diagnostyczne??? (chodzi mi o to czy sterownik potrzebuje jakiegos dodatkowego sygnalu z innych sterownikow czy tez jako samodzielna jednostkke moge zdiagnozowac np po wyjeciu calego ukladu ABS z samochodu) ? dzieki wielkie za odpowiedz
  • #4 7783112
    marianpl
    Poziom 10  
    temat zamkniety
REKLAMA