Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz pod Speed 1700 + skrzynia

Heek 04 Mar 2010 09:47 1026 3
  • #1 04 Mar 2010 09:47
    Heek
    Poziom 2  

Witam !

Mam pytanie odnosnie wzmacniacza pod glosniki Tonsil Speed 1700. Glosniki graja pod radiem Alpine IDA x001 w VW golf III,
    coz mozna rzec, graja ladnie, ale to tylko radio i jednak daje przesterowania.
    Dlatego jaki wzmacniacz wybrac pod te glosniki ?
    Interesuja mnie raczej wzmacniacze Alpine ( ze wzgledu na jakosc ). Cena nie gra raczej roli, ale potrzebuje wzmacniacza ktory mi wystarczajaco napedzi owy sprzet,
    dlatego prosze o nie pisanie "jak cena nie gra roli kup sobie ALPINE MRD - M605 za prawie 1000zl" bo nie o to tu chodzi :)
    Jakies propozycje ? :)

Teraz sprawa skrzyni bassowej, obecnie posiadam skrzynie :
    Magnat 300 ultra reflex + wzmak mac audio 2000 mpx ( prosze sie nie smiac, zestaw kupiony za 150 zl ) :D
    Szczerze moge powiedziec ze gra przyzwoicie :)
    Ale, przymierzam sie do kupna glosnika Kicker Solobaric 15 i tu moje pytanie, jaki wzmacniacz pod ten glosnik ?
    Ogolnie sprawa tak jak wyzej, wzmak ktory napedzi glosnik wystarczajaco dobrze, z malym zapasem :)
    Po kilku debatach ze znajomym, po kilku dniach przegladania forum/google etc,
    nasuwa sie pomysl wzmacniacza firmy Sinuslive. Podobno wzmacniacze owej firmy sa dobre jakosciowo.
    Co o tym sadzicie ? Wybor dobry, czy polecicie cos innego ?

Mile widziane wszystkie propozycje. :)

Regards,
    Heek

0 3
  • #2 04 Mar 2010 10:12
    BlueSystem
    Poziom 28  

Co do pierwszej części, wzmacniacze Alpine wcale nie są dobre jakościowo ;) Szukasz tylko nowych, czy używane też wchodzą w gre ?

Tak samo w przypadku Sinuslive, z jakością grania to ona mają bardzo mało wspólnego. Jak napiszesz nówki czy używki, to będzie można coś myśleć :)

0
  • #3 04 Mar 2010 10:19
    Heek
    Poziom 2  

W gre wchodza rowniez wzmacniacze uzywane :)

0
  • #4 16 Mar 2010 21:09
    sebozwierz
    Poziom 13  

Witam,

Podepnę się pod temat - szukam wzmaka - najlepiej dwukanałowego do zestawu tonsil speed 1300. Rozglądałem się za używkami starszych udanych modeli sony ale one nie maja filtru wysokoprzepustowego. Zestaw ma grać razem z subem i nie ma sensu puszczać go od samego dołu - także potrzebne coś z dobrym brzmieniem i HPF filtrem do powiedzmy 400 zł.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo