Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Powermixer Hollywood MXV-1200

Darox 33 04 Mar 2010 09:54 2570 2
 • #1
  Darox 33
  Level 9  
  Jak podłączyć dodatkowy wzmacniacz do Powermixera Hollywood MXV-1200. Posiadam dwie kolumny Dj-Pro 1000W(500W RMS). Chciałbym ten zestaw wzmocnić pasywnym subwooferem, może kto mi coś poleci? Oczywiście i jak to wszystko podłączyć, żeby grało jako tako?
 • #2
  Szwarc3
  Level 17  
  Witam
  Wiec te kolumny które posiadasz podłacz poprzez Jack w powermixerze a Subwoofer podłacz do 2 końcówki mocy jeżeli posiadasz. Proponuje Ci kupić koniec mocy do "PRO" wtedy podłaczasz na wyjście XLR a drugą koncowke pod wyjścia Jack
  Przydał by się jeszcze Crossover.
  Pozdrawiam
  Moderated By dj-MatyAS:


  Kolejna nic nie wnosząca porada...Brak w niej jednego, ale jakże ważnego słowa :"miksera". Bez tego niestety, ale z postu nic konkretnego NIE WYNIKA.
  Z treści postu Autora wynika, że nie jest problemem JAK I GDZIE podłączyć kolumny, ale SKĄD WZIĄĆ sygnał na subwoofer. A tego akurat Kolega nie był łaskaw napisać.
  Przy okazji - Regulamin p.15
  Ostrzeżenie.

 • #3
  karnak
  Level 21  
  Powinieneś mieć wyjście LINE na Jacku lub XLR w tym Powermixerze, osobno na każdy kanał[lepiej użyć symetrycznych XLR].Tak więc podajesz sygnał z tych gniazd na wejście liniowe dodatkowego wzmacniacza,a z niego na subwoofery.Poziom będzie regulowany "Masterem" w konsolecie.Nie znam topologii tego Powermiksera,ale możesz wykorzystać również AUX-y,ewentualnie Studio Out.Pierwsze rozwiązanie najlepsze.