Witam, potrzebuję Waszej pomocy, na przewodach wysokiego napięcia na "fajkach" przy świecach mam przebicia. Zaznaczam, że przewody nowe, przejechane około 300 km, auto passat 1992 rok zagazowany, silnik AAA VR6 2,8 l.
To juz trzeci komplet przewodów i na żadnym nawet 1000 km nie zrobiłem, bo miały przebicia, a co za tym idzie wystrzały.
Oczekuję fachowej porady.
Pozdrawiam
To juz trzeci komplet przewodów i na żadnym nawet 1000 km nie zrobiłem, bo miały przebicia, a co za tym idzie wystrzały.
Oczekuję fachowej porady.
Pozdrawiam