Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

schemat podłączenia stacyjki -kostki audi 80 b3

04 Mar 2010 19:16 13107 4
  • Poziom 9  
    witam czy ktoś z państwa dysponuje schematem podłączenia stacyjki-kostki w audi 80 b3 prawdopodobnie czerwony gruby przewód to prąd z akumulatora a czerwony z czarnym paskiem to sterowanie rozrusznikiem-cewką ale jest jeszcze drugi czerwony gruby-idzie mi o to że chciałbym sprawdzić na krótko odcinek instalacji od stacyjki do cewki -pozdrawiam piotr
  • Pomocny post
    spec od auto-elektro
  • Poziom 9  
    witam dziś ponownie podjąłem wyzwanie w znanaj kwestij rozrusznik +cewka+kostka na przewodzie czerwono- czarnym po rozwinięciu izolacji znalazłem TAJEMNICZĄ KOSTKĘ mała ,czarna o oznaczeniu JQX-4500 i przez nią nie ma przejścia,mógłbym ja wyciąć ale sa tam podłączone przewody np.cienki brązowy a poza tym jest ona wlutowana-co to może być????,czy jest to może coś związane z nie działającym alarmem?-w sumie mogę połączyć i zobaczyć co nie działa ale gdyby była jakaś propozycja inna będe wdzięczny-pozdrawiam piotr

Dodano po 4 [minuty]:

znalazłem że jest to przekażnik elektromagnetyczny sistek 12v 30a ale do czego może służyć na przewodzie od rozrusznika w audi 80 b3
  • spec od auto-elektro
    Pozostałość po odcięciu rozrusznika,połącz przewódy czerwono czarne.P
  • Poziom 9  
    wszystko działa jest ok,pozostał tylko jeden cienki przewód koloru brązowego ale nie wiem od czego -wszystkim serdecznie dziękuję za podpowiedzi-piotr