Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt TravelPilot brak treści na LCD

luckyluck34 05 Mar 2010 11:02 1588 2
    luckyluck34
    Level 2  
    Witam

Jestem posiadaczem takiego radyjka jak w temacie ale mam z nim malutki problem, mianowicie wyświetlacz jest podświetlony, ale nie widać na nim jaka stacja itp.
    Nico7
    Level 18  
    Podaj jaki to model radioodtwarzacza - samo TravelPilot znaczy tylko że to radio z nawigacją....; Napisz też coś więcej o usterce - czy brak treści wystąpił nagle i czy poza tym wszystko inne działa poprawnie;
    luckyluck34
    Level 2  
    Model tego radyjka to TravelPilot DX ( podaję model na podstawie wyglądu i porównania z instrukcją gdyż innych oznaczeń nie mogę znaleźć - model EX wygląda trochę inaczej).

Radio zostało zakupione razem z autem w Niemczech i miało tę usterkę już w czasie zakupu, ale nie zwracałem na to uwagi gdyż bardziej interesował mnie stan techniczny pojazdu a radio "się zrobi" w późniejszym terminie.

Radio gra " po omacku" więc nie mogę stwierdzić czy pozostałe funkcje działają z racji tego ze nic nie widzę na wyświetlaczu ale częstotliwość mogę wprowadzić na "czuja" więc z wyborem kanałów nie ma problemu. Radio również bez problemu współpracuje ze sterowaniem w kierownicy.