Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podczas podłączenia mp4 komputer się wyłącza

06 Mar 2010 00:21 2729 14
  • Poziom 9  
    Pewnego razu chciałem wgrać nowe nuty do mojej mp4.Gdy podłączyłem ową mp4 do kompa na chwile było ok,lecz tak po 3 minutach ekran zrobił się niebieski i restartuje mi się komputer...nie wiem co się stało...kolega powiedział mi że być może jest to wina softu,lecz ja się na tym nie znam zbyt dobrze.Chciałem znaleść jakąś stronkę na google,ale po 1h stwierdziłem że to nie ma sensu,może ktoś miał podobny problem lub jeżeli zna ktoś rozwiązanie to podzieli się wiedzą.

Dodam jeszcze wersje firmware:
    Digital Player BKS2025029_E
    2009/04/06
    ATJ21XX_SDK95
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 28  
    Ten niebieski ekran o którym mówisz to Blue Screen of death. Gdy komputer ma jakis błąd krytyczny,który uniemożliwia dalsze poprawne działanie systemu owy ekran się uruchamia.
    Zamieszczam przykładowy BSOD z zaznaczonym przeze mnie polem.

Podczas podłączenia mp4 komputer się wyłącza
    Zrób tak-podłącz tą mp4 aby wywołać BSOD i gdy system znowu padnie przepisz na kartke to,co ci się wyświetli w tym miejscu,które zaznaczyłem na czerwono oraz puźniej napisz w poście co ci konkretnie wyskoczyło.
    Prawdopodobnie to jakiś sterownik,ale dokłądnie to ci powiem dopiero jak przeczytam to co napiszesz :)
  • Poziom 9  
    Tylko gdy wyświetli się ten błąd to nie mam zbyt dużo czasu na to żeby spisać to co mo kazałeś...mam jakieś 0,5 sekundy na to:D
    Możesz napisać w jaki sposób to okno zachowac na dłużej?
  • Poziom 28  
    Raczej się nie da :D
    Weź moze włącz kamere przed podłączeniem mp4 i filmuj ekran. Potem cofniesz i doczytasz ;)
    (aparatem podejrzewam,ze nie zdazysz :P )
  • Poziom 27  
    PPM na mój komputer>właściwości>zaawansowane>ustawienia(uruchamianie i odzyskiwanie)>odznacz automatycznie uruchom ponownie.
  • Poziom 9  
    aha...bo już mam to odznaczone i nadal jest to samo...to po prostu miga i komp sie resetuje
  • Poziom 28  
    No to ci móie-najprościej będzie jak włączysz filmowanie w telefonie (no chyba,ze nie masz telefonu z aparatem) i podłaczysz mp4. Przeglądając film na pewno odczytasz jak zapauzujesz ;)
  • Poziom 27  
    Czasami pomaga również przycisk PAUSE.
  • Poziom 9  
    haha gdy podłączyłem teraz mp4 w tym momencie co ukazał się ten blue screen komp się zawiesił:D
    pisało tak:
    Driver_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
    STOP: 0x000000D1 (0x013CF4A2,0x0000000L,0x00000000,0xWC7FDC41)
    USBSTOP.SYS_Address EC7FDC41 base at EC7FD0000, Datastamp 480254d1
  • Poziom 27  
    Proponuje odinstalować wszystkie kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej.
    Panel sterowania>>narzędzia administracyjne>zarządzanie komputerem>menadżer urządzeń>kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej i odinstalowuj je po kolei. Potem uruchom ponownie komputer i pozwól mu na automatyczne zainstalowanie sterowników. Dopiero wtedy podłącz urządzenia pod USB.
  • Poziom 9  
    kurde...tylko że mam xp po angielsku i szukam tego ale jakoś znaleść nie mogę:|

mam administrative tools a tam:
    Component Services
    Computer management
    Data sources(ODBC)
    Event viewer
    Local Security policy
    Microsoft .NET Framework 1.1 Configuration
    Microsoft .NET Framework 1.1 Wizards
    Performance
    Services
  • Poziom 10  
    a pojawia się to tylko i wyłącznie gdy podpinasz mp?
  • Poziom 9  
    Tak,jak podłączam mp4 to tylko wtedy tak mi się robi
  • Poziom 10  
    Słuchajcie, nie będę robić nowego tematu, mam to samo tylko z telefonem, jak go podpinam to blue screen i reset kompa. Ktoś tak miał i może pomóc? Dodam tylko, że sprawdzałam na innym kompie i chodzi dobrze więc to raczej nie kabel.
  • Poziom 28  
    Sterowniki spróbuj przeinstalować na sucho - bez telefonu.