Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

IE 6 i strona startowa about:blanc

olek.k 03 Sie 2004 20:05 864 6
  • #1 03 Sie 2004 20:05
    olek.k
    Poziom 10  

zaraz powiecie ,że już wszystko na ten temat napisano,
    wskoczył mi jakiś trojan i robi bałagan, tzn. ustawia stronę startową na about:blanc.
    puszczam Ad-aware 6 i na jedno otwarcie jest spokój, przy drugim wraca about:blanc.
    za każdym skanowaniem ad-aware znajduje 8 wpisów w rejestrze do wyrzucenia.
    no i po ponownym skanowaniu one są znowu.
    zainstalowałem też spyware blastera ale też nie pomógł.
    czyżby zostało mi tylko format:c !?

• #2 03 Sie 2004 20:13
    md
    Poziom 39  

Spywareblaster nie wystarczy zainstalować, trzeba go jeszcze odpowiednio skonfigurować.
    Zainstaluj jeszcze IEfix.reg i najlepiej wszystkie łatki do Windows i Internet Explorera.
    Jeżeli spyware wracają, to zmień upodobania :) . Zacznij odwiedzać inne strony internetowe, zrezygnuj z bezpośredniego połączenia w GaduGadu i przestań używać Kazy - to zawsze pomaga

• #3 03 Sie 2004 22:06
    yogibear07
    Poziom 16  

A mnie pomaga Spykiller2004... bo Spyblaster dzialac nie chcial, znaczy nie usuwal wszystkiego. I sobie chodze teraz po jakich chce stronkach ;)
    Winny był wtedy jeden DLL ktorego wykasowalem i zniknal mi problem z ponownym wpisywaniem do rejestru smieci...
    MOzna sprobowac tez go przeskanowac http://skaner.mks.com.pl wykrywa dialery,trojany ktore np NAV by nie wykryl.
    Ale polecam Spykillera jest naprawde rewelka :)

• #4 03 Sie 2004 22:44
    esiox
    Poziom 21  

problem rozwiążesz na 99% za pomocą programu o nazwie CWS którego nie trzeba instalować i zajmuje parę kilo i możesz go pobrać ze strony :

http://windows.format.fm.interia.pl kliknij na anty-szpiego po prawej stronie

PS.juz chyba nie raz był umieszczany na forum do ściągnięcia więc nie będę go ponownie wstawiał

• #5 04 Sie 2004 15:08
    olek.k
    Poziom 10  

esiox,
    wielkie dzięki , twój pomysł wypalił, CWS spisał się na 5.
    A męczyłem się przez kilka dni z tym badziewiem ............
    jeszcze raz dzięki , pozdrawiam

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME