Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wgranie mapy na kartę SD - mapamap / Lark

Film95 06 Mar 2010 06:56 17431 6
  • #1 06 Mar 2010 06:56
    Film95
    Poziom 10  

kupiłem nawigację Lark 43.1 z mapemap easy i chcę zakupić mapemap top, ale chciałem ją wgrać tylko i wyłącznie na kartę SD.
    Pytanie jak to zrobić?
    Podłączyć nawigację z umieszczą kartą SD?
    Czy będzie można podczas instalacji wybrać opcję, żeby zainstalowało się na kartę SD?
    Mamy dwie nawigacje i chciałbym zakupić jedną mapę i odpalać obie z jednej karty SD (oczywiście nie jednocześnie).

• #2 06 Mar 2010 09:14
    jacekko63
    Poziom 30  

Najlepiej zastosować czytnik kart jest wygodniej i szybciej,bez problemu zainstalujesz wskazując miejsce instalacji karta SD,a mapa będzie na karcie.

• #3 06 Mar 2010 09:30
    Film95
    Poziom 10  

Niestety nie mam czytnika kart.

• #4 06 Mar 2010 09:52
    jacekko63
    Poziom 30  

W większości przypadków do komunikacji komputera z nawigacją wymagany jest program ActiveSync zainstalowany na komputerze którym możesz również zrobić backup przed ingerencją w nawigację.

• #5 06 Mar 2010 10:17
    marek216

Poziom 43  

Cytat:
    Mamy dwie nawigacje i chciałbym zakupić jedną mapę i odpalać obie z jednej karty SD (oczywiście nie jednocześnie).

Nie wiem czy taka opcja występuje w MapaMap, w automapie jest taka możliwość. Skontaktuj się z firmą imagis i zapytaj jak jest z powiązaniem licencji. Osobiście nigdzie nie znalazłem informacji że można przypisać mapę do SD.

• #6 15 Mar 2010 21:36
    mietlorz
    Poziom 10  

Przy zakupie aktualizacji MM do wersji TOP będziesz musiał zarejestrować swoją nawigację (ID urządzenia) w firmie "IMAGIS". Mapa którą pobierzesz będzie dedykowana tylko i wyłącznie do tego urządzenia i w legalny sposób nie uruchomisz jej na innym sprzęcie. Możesz oczywiście wgrać MM na kartę SD
    Pozdrawiam !

• #7 19 Mar 2010 18:06
    Pontikos
    Poziom 38  

mietlorz: czy probowales przypisac licencje MM do karty SD na tym modelu?
    Z mojego doswiadczenia wynika, ze sam PROGRAM MUSI byc na urzadzeniu, na karcie jedynie moze byc sama mapa - inaczej masz komunikat: HardwareIdError ;)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME