Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wifi przestalo działać nowy laptop lenovo

06 Mar 2010 11:55 4337 4
  • Poziom 9  
    Witam mam problem juz po raz drugi przedtem mialem hp starszy model i tez mi pewnego dnia przestalo działac wifi tak samo zrobilo sie w moim lenovo mam go ponad miesiac napewno nigdzie nie uderzylem ani nie wylaczylem przycisku wifi

opis problemu

wifi wlaczone pokazuje dostepne sieci przezktore zawsze sie laczylem obecnie nie moge sie polaczyc z zadna z sieci z ktorych kiedys korzystalem w laptopie wszystko jest zainstalowane i powinno dzialac bez problemu nie wiem co jest tego powodem moze ktos z was spotkal sie z czyms takim i wie jak mi pomoc usunac usterke ??

jakby co to gg 6225654 lub tel 721045978 e-mail puszkin123(malpa)op.pl
  • Poziom 20  
    Witaj,
    Jeśli karta wifi włączona jest przełącznikiem, a masz np. win7 i korzystasz z trybu uśpienia lub też hibernacji to może Ci pomóc wejście w menedżer urządzeń i odisnstalowanie sterownika do karty Wifi a następnie wybranie 'wyszukaj zmiany sprzętu' czy jak to tam leciało, po ponownej instalacji k. sieciowej powinno byc okej ;)
  • Poziom 9  
    mam viste juz probowlemodinstalowalem karte potemuruchomilem ponowne kompa karta sie zainstalowala ale nadal nie laczy mnie z siecia dodam ze zawze korzystalem z tego sasiad ma na dachu nadajnik i sie z nim lacze mam tez w domu stacjonarny ktory sie laczy za pomoca kabla wlasnie z antena sasiada i smiga nie wiem co to moze byc

Dodano po 13 [minuty]:

Probowalem przywrocic system do sustawien z 3 dni lub z 7 dni ale to nic nie dalo oczywiscie za pomoc punkt
  • Moderator - Sieci, Internet
    1. Sprawdź, czy działają Ci przyciski na prawo od "M", bo na podstawie Twoich postów wysnuwam hipotezę, że nie .....
    2. Spytaj może sąsiada, czy przypadkiem nic nie zmienił na punkcie dostępowym, np. klucz sieci...
  • Poziom 9  
    co maja przyciski do rzeczy ?? ale działaja mi mi wszyskie przyciski. Jezeli chodzi o sasiada to nic nie zmienial napewno, nie mogę sie polączyc z żadna siecia bezprzewodowa choć mi je wykrywa. Jak juz pisałem nie 1 raz mi sie to wydarzylo i dlatego juz mnie to denerwuje i dlatego pisze bo moze jest ktos kto mial podobny problem i wie jak to naprawic lub co trzeba zrobic. Ostatnio odinstalowalem sterowniki od karty sieciowej i zainstalowalem nowe ale rowniez to nic nie daje brakuje mi juz pomysłow wiec czekam na jakies konkretne odpowiedzi fachowców

pozdrawiam