Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

casio zegarek na baterie s這neczne - wymiana akumulatorka

06 Mar 2010 14:50 9840 9
  • Poziom 9  
    mam problem ze znalezieniem akumulatorka do zegarka na baterie s這neczne firmy casio. info z bat: GC 2016 2.4V 0.68F JAPAN na odwrocie jest malutkie N6. Mo瞠 kto si sotka ju z takimi problemem i znalaz jaki zamiennik ?

casio zegarek na baterie s這neczne - wymiana akumulatorka
  • Poziom 12  
    hej!
    mysa貫m 瞠 to zwyk豉 bateria ale zainteresowa這 mnie to, 瞠 twoja ma 2.4V
    sprawdzi貫m co mam w domu. Te kt鏎e posiadam to CR 20XX nr po 20 odpowiada za grubo嗆 baterii (tak mi si wydaje) no i moje maja 3V spr鏏oj przeszuka internet i alledrogo.pl

pzdr
  • Poziom 9  
    w tym jest problem 瞠 nie znalaz貫m informacji na ten temat w internecie. Czy mo磧iwe jest 瞠 casio produkowa這 w豉sne akumulatorki ?
  • Poziom 12  
    nie wydaje mi si aby produkowali swoje ogniwa...
    jaki to model zegarka??
    mo瞠 napisz do casio polska.

:)
  • Poziom 9  
    jest to al-180 produkcja 1987 z tego co wyczyta貫m ;p
  • Poziom 12  
    he nie pami皻am linku ale znalaz貫m gdzie na jakim niemeckim forum temat o tym zegarku i koles mia ten sam problem i w豉snie mia ten zagarek...
    niesety nikt mu nic nie odpisa...
    co mi si wydaje, 瞠 nie znajdziesz takiej baterii :( -mo瞠 ju takich nie produkuj. (brak info w sieci).
    bo skoro ona ma 2.4V to z bateri s這necznej bierze 0.6V (chyba).
    tu link do tematu o tym modelu mo瞠 ktos co tam bedzie wiedza o tym modelu:
    http://www.soluhr.com/fakecasio.htm
    szukaj baterii do tego zegarka w sieci moze tak co znajdziesz...
    napisz do casio polska...
    zaryzykuj i wstaw 3v 2016 :)
    pzdr
  • Poziom 9  
    napisa貫m do serwisu i odpisali mi 瞠 akumulatorek do niego ju jest niezamawiany ... szkoda, spr鏏uje podpi望 3V .. ;p
  • Poziom 12  
    ok napisz jak to sie skoczy這 z 3v dc
    pzdr
  • Poziom 9  
    Nie podpi掖em jednak tej baterii, ale z tego co pr鏏owa貫m to przy 3 V zegarek jeszcze wytrzymywa. Nie jestem pewien czy by co to da這 ale - mog si myli - ale po roz豉dowaniu troch baterii napi璚ie powinno si troch obni篡, a bateria s這neczna i tak b璠zie j 豉dowa miej wi璚ej w tych granicach napi耩. Jednak zawsze pozostaje zawy穎ne ryzyko wylania baterii przez prze豉dowanie !
  • Poziom 37  
    CTL2016
    ML2016
    LIR2016
    SML2016
    Poszukaj wg tego zestawienia.
    Ostatnio mia貫m podobny problem z G-shockiem i po wymianie accu zegarek sta sie w pe軟i u篡teczny (a tak to nie dzia豉這 pod鈍ietlenie , alarm , synchro z atomowym wzorcem).