Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PLC Fatek
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Terminal siemens tc35

waszka332 06 Mar 2010 17:53 2511 6
  • #1 06 Mar 2010 17:53
    waszka332
    Poziom 9  

Witam posiadam taki oto terminal ale nie wiem do czego on słuzy wiem tylko ze jest dosyc drogi :) moglibysci mi powiedziec do czego to służy. Jezeli jest kos zainteresowany to mogę go sprzedac za przyzwoitą cenę posiadam do niego antenę.

Dodano po 10 [minuty]:

waszka332 napisał:
    wiem tylko ze jest dosyc drogi :)

http://sklep.stesar.pl/component/page,shop.pr...com_virtuemart&Itemid=46&lang=polish&vmcchk=1 jego aktualna cena :)

0 6
  • PLC Fatek
  • #2 07 Mar 2010 02:09
    globus
    Poziom 24  

To zwykły modem GSM tyle, że wykonany przez firemkę "S..." i przeznaczony do zabudowie w szafkach sterowniczych i niby dlatego jest taki drogi , potrafi tyle to te najstarsze i najwolniejsze warte dziś kilka złotych na alegrogo. W obecnym cywilnym zastosowaniu to juz raczej śmieć i muzeum ;]

0
  • PLC Fatek
  • #3 07 Mar 2010 10:43
    waszka332
    Poziom 9  

globus napisał:
    W obecnym cywilnym zastosowaniu to juz raczej śmieć i muzeum ;]

Śmiec i muzeum ale 1 000zł kosztuje :]

0
  • #4 07 Mar 2010 12:48
    globus
    Poziom 24  

Takie to uroki tej firmy, z ich cennikiem jestem na bieżąco i to jeden z tańszych ich produktów. Kto chce ten kupi by mnieć ich logo w szafie sterowniczej. to jak z dresami wszystkie mają paski, ale różnie kosztują ;)
    Ten potrafi tyle co każdy modem GSM, czyli tyle ile najstarszy telefon ze złączem RS-232, możesz włozyć do niego kartę, podłaczyć antenę, porozmawiać z nim za pomocą komend AT, puścić sobie sygnał na dowolny telefon (nawet sie połaczysz ale nie pogadasz bo nie ma wejść analogowych), wysłać SMSa za pomocą komend AT, nawet połaczyć sie z inym komputerem mającym modem analogowy jak to kiedyś się robiło w TPSA. Jak masz cierpliwość to nawet może Ci służyć jako zwykły modem do internetu w technologi GPRS ale to bardzo wolny internet będzie. Pozatym kończą sie jego możliwości.

0
  • #5 07 Mar 2010 21:50
    waszka332
    Poziom 9  

to jest ktoś chętny na zakup tego ?? ;)

0
  • #6 07 Mar 2010 22:36
    globus
    Poziom 24  

To sprzęt z działu automatyka dokładnie teleserwis systemów PLC tam popytaj ;]

0
  • #7 16 Kwi 2010 13:34
    pwsrd
    Poziom 10  

Kolego nowy modem taki kosztuje 80 euro w firmce ,,S... "

Pozdrawiam
    Pracownik :)

0