Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson FK7900 z cyfrą+ ale skąd wziąść Polsat?

pawcio1979 06 Mar 2010 23:12 2740 3
  • #1 06 Mar 2010 23:12
    pawcio1979
    Poziom 16  

Witam.
    Zastanawiam się jak skompletować zestaw aby móc odbierać Polsat z naziemnych nadajników cyfrowych.
    Obecnie mam TV Sony Bravia KDL-40S4000 (MPEG-2 niestety), tuner Ferguson FK7900, Cyfre+. Przymierzam sie do zakupu modułu konwertera z MPEG-4 na MPEG-2 i teraz moje pytanie czy ten konwerter umieścić w telewizorze czy w tunerze sat w gnieździe CI a w nim karte Cyfry+.

http://www.rwt.pl/cms/dzial/id/36/Modul_MPEG-4_telewizji_cyfrowej/

Moja lokalizacja to okolice Poznania więc na zwyczajne antenie siłe sygnału mam na max z nadajników naziemnych.

Ps. Kiedyś chodziły pogłoski że Polsat będzie na platformie Cyfry+ ale nie licze na cuda ;)

0 3
  • #2 07 Mar 2010 04:07
    630176
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 07 Mar 2010 10:08
    MrokDuszy
    Poziom 16  

Jerzykowski napisał:
    Konwerter oczywiście musisz umieścić w telewizorze. Ten ferguson nie odbiera telewizji naziemnej. A czy polsat będzie kiedyś w Cyfrze+ to chyba nawet sam Solorz nie wie. :D
    Małe sprostowanie Polsat jest w C+ ale droga naziemną tunerach PRV jakie oferują i tak zostanie ( nie ma innej możliwości inaczej C+ musi dać za friko canal+ -y jesli chce satelitarnie ), jeśli komuś się marzy polsat satelitarnie to tylko i wyłącznie w abonamencie cyfrowego polsatu :D

@pawcio1979 moduł w tv ;)

0
  Szukaj w 5mln produktów