Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf III 1.9 TDI immobilizer

kurakk 04 Sie 2004 02:05 4961 4
  • #1 04 Sie 2004 02:05
    kurakk
    Poziom 15  

Witam.Kupiłem miesiąc temu takie autko z Niemiec i był tylko jeden klucz.Poszedłem go dorobić i facet sie pyta czy mam immobilizer,ja mówie że nie wiem.Pooglądał i powiedział że nie ma.Dorobił klucz który działa.Samochó zapala i można jechać.Najciekawsze jest to że odwiedziłem ostatnio fachowca od alarmów i on powiedział że mam immobilizer.Otworzył ten klucz i jest tam taka mała wnęka w kształcie prostokąta i w niej znajduje sie mały prostokącik.Powiedział że to właśnie jest immobilizer.Więc jeżeli jest immobilizer to dlaczego auto jedzie na normalnie dorobionym kluczu? Czy jest może jakis inny sposób sprawdzenia czy jest immobilizer czy go nie ma? Z góry wielkie dzięki za pomoc.Pozdrawiam

0 4
  • #2 04 Sie 2004 07:24
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 04 Sie 2004 08:43
    mczapski
    Poziom 38  

I cóż ci przjdzie z tego sprawdzania? Skoro sachód odpala i jeździ (immobilizer moze działć z opóźnieniem) to znaczy, że jeśli układ jest to i tak wyłączony. Ponowne uruchomienie to niemały koszt. Więc moż edaj sobie spokój.

0
  • #4 04 Sie 2004 09:36
    kurakk
    Poziom 15  

Nic takiego ale bede wiedział czy wogóle jest.Natomiast 1-sza rejestracja w Niemczech była 29.09.1994 także jeżeli jest tak jak pisze Elektrit to chyba nie ma immo.Jednak w wolnej chwili sprawdze w tej osłonie kierownicy.Dziękuje za pomoc

0
  • #5 08 Wrz 2004 16:01
    mashgsm
    Poziom 15  

immo jest pod przelacznikiem swiatel w moich golfie tam byl 12.94r, mozna sprawdzic przez np. zamkniecie centralnego zamka kluczykiem,1 drzwi otwarte.z tym ze przelacznik w drzwiach nalezy trzymac wcisniety,wejsc do auta ,probowac odpalic. u mnie w tym momecie wlacza sie klakson alarmu i swiatla migaja.ale teraz podlaczylem pod ten immobilizer podlaczylem swoj alarm i z pilota otwieram i zamykam zamek centralny i immobilizer sie uzbraja i rozbraja(sygnalizuje to czerwona dioda w drzwiach kierowcy)....czyli wychodzi na to ze dupa nie ma nic w kluczyku

0