Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router Belkin F5D8233-4v3 spalony kontroler APW 7....

rejak 07 Mar 2010 13:32 1610 4
  • #1 07 Mar 2010 13:32
    rejak
    Poziom 16  

Witam!
    Prosiłbym o pomoc w ustaleniu wartości tego kontrolera, przy podłączeniu zasilania pojawił się dymek i wszystko zamarło. Po rozkręceniu stwierdziłem zwęglenie kontrolera napięcia. Mogę odczytać w pierwszej linijce APW7.. reszta nieczytelna w drugiej linijce AK473. Pozdrawiam

0 4
  • #3 30 Mar 2010 11:51
    rejak
    Poziom 16  

Dzięki za rozszyfrowanie tego układu, będzie problem z jego zdobyciem. W sklepach internetowych, w których szukałem na razie nie występuje, a o ewentualnych zamiennikach, nikt nic nie wie. Widocznie ten router ma jakieś wady skoro sypią się te układy? Pozdrawiam

0
  • #4 10 Kwi 2010 14:51
    MACIEJUS_gd
    Poziom 11  

Witam,
    Naprawiłem router używając układu L5973D, wymagało to dorobienia małej płytki, gdyż wymaga innego podłączenia niż APW7085 i innych elementów zewnętrznych. Widok płytki do wydruku na drukarce do termotransferu jest tutaj Router Belkin F5D8233-4v3 spalony kontroler APW 7.... . (rozdzielczość 600dpi, lustro). Schemat powstał z noty aplikacyjnej z tym, że wykorzystałem istniejące komponenty jak cewka, dioda, kondensatory. Router Belkin F5D8233-4v3 spalony kontroler APW 7.... . Przed zrobieniem zasilacza polecam sprawdzić czy router działa podłączając zewnętrzny zasilacz 3,3V 1,5A, ja użyłem zasilacza ATX z komputera. Pozdrawiam.

0
  • #5 13 Kwi 2010 18:46
    rejak
    Poziom 16  

Witam!
    Gratuluję naprawy i zazdroszczę umiejętności. Ja nie posiadam takich umiejętności ani nie dysponuję odpowiednim sprzętem do tak skomplikowanej naprawy. Mój router, po podłączeniu zasilania nie daje żadnych odznak. Pozdrawiam

0