Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z otworzeniem zdjęć!!

marciniak4 07 Mar 2010 13:59 1356 9
  • #1 07 Mar 2010 13:59
    marciniak4
    Poziom 2  

Witam,
    mam taki problem, przez przypadek usunąłem fotki z dysku. Następnie Następnie programem "Recuva" odzyskałem je i mam problem: a mianowicie część zdjęć jest normalna dobra jakość itd. a niestety większej części nie mogę otworzyć przy podglądzie wyskakuje napis ze niedostępny w paincie ze nie obsługuje takiego formatu. rozszerzenie plików jest dobre .jpg wielkość tez jest prawidłowa tylko otworzyć nie można. Co sie dzieje? Co mam w tej sytuacji robić proszę o pomoc!!!

0 9
  • #2 07 Mar 2010 14:25
    unitral
    Użytkownik obserwowany

Pliki zostały prawdopodobnie nadpisane częściowo i nie są raczej do odzyskania...

0
  • #4 08 Mar 2010 00:23
    Nirvanowiec 998
    Poziom 1  

Podaj w załączniku uszkodzony plik.

0
  • #5 08 Mar 2010 00:53
    slomek3
    Poziom 15  

A spróbuj odzyskać te zdjęcia innym programem. Polecam Bad Copy Pro 3.0

0
  • #6 08 Mar 2010 09:57
    fixian
    Poziom 21  

Nirvanowiec 998 napisał:
    Podaj w załączniku uszkodzony plik.

Skąd wiesz co to za zdjęcia :) Lepiej ich nie oglądaj :)

Może masz inny nośnik na którym masz jeszcze te foty. Pamięć z aparatu, płytka, Email lub masz ustawioną kopie zapasowa plików??. Jeśli to niedawno to możesz użyć przywracania. Możesz jeszcze spróbować TuneUp Utilities.

0
  • #7 08 Mar 2010 10:49
    michal_aniol
    Poziom 32  

fixian napisał:
    Możesz jeszcze spróbować TuneUp Utilities.

Kolega wie co pisze? Po co proponuje zrobić jeszcze większy bajzel na dysku niż jest.

0
  • #8 08 Mar 2010 11:30
    fixian
    Poziom 21  

Tak wiem. Tam jest funkcja odzyskiwania skasowanych wcześniej plików. Sam z niej korzystałem. Nie mówię o innych narzędziach. Fakt z tego co zauważyłem im więcej sie robi takimi programami porządku tym krócej działa system.

0
  • #9 08 Mar 2010 12:45
    michal_aniol
    Poziom 32  

fixian napisał:
    Tak wiem. Tam jest funkcja odzyskiwania skasowanych wcześniej plików. Sam z niej korzystałem. Nie mówię o innych narzędziach. Fakt z tego co zauważyłem im więcej sie robi takimi programami porządku tym krócej działa system.

Niestety nie. Przywracanie systemu przez różne programy powoduje przemieszczenie tych danych na nośniku, czyli nadpisywanie, czyli bezpowrotną utratę danych.
    Jeśli kolega upiera się w ten sposób ratować dane, to tylko po wcześniejszym zrobieniu kopii posektorowej dysku.

0