Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki telefon wybrać? Na dwie karty sim z odbiornikiem TV.

07 Mar 2010 15:31 5408 14
  • Level 24  
    Witam. Mam pytanie interesuje mnie zakup telefonu na dwie karty sim ( dual-sim) z odbiornikiem TV oraz radiem i z mocnym akumulatorem zastanawiam sie na tymi dwoma modelami: myPhone 8920TV oraz Trak CP-310. Jaki mam wybrać który lepszy może ktoś ma i podzieli się informacjami chodzi też o cenę wiem, że są Samsungi ale chce tani i w miare dobry. Czekam na info.
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 13  
    Z tej dwójki ja bym wybrał myPhone 8920TV. Bo ma jeszcze WiFi które moim zdaniem jest bardzo przydatne w telefonie.
  • Level 13  
    Z tego co wiem to myPhone jest Polskim producentem ale nie wykluczam ze z chińczykami nie współpracują.

Ich Strona z informacją jak powstali.
    http://myphone.pl/Ofirmie.aspx
  • Level 21  
    MyPhone tylko znakuje chińskie badziewie znaczkiem "MyPhone". Wyrób chiński jak każde inne badziewia które tu prezentujecie. :)
  • Level 13  
    Czyli chińśki produk z polską marka :-D
  • Level 16  
    Tak się składa, ze posiadam ten telefon, tzn. myPhone 8920 MarkPro od kilku tygodni.
    Mogę się w związku z tym podzielić pewnymi uwagami.
    Faktycznie jest to "chinol" z polskimi nalepkami. Generalnie nie jest on zły, ma parę niedociągnięć, powinni poprawić kilka błędów w oprogramowaniu i coś z tego będzie. Samo wykonanie oceniam mniej więcej na 4, za bardzo nie ma się do czego przyczepić, Sony Ericsson i Nokia są trochę lepiej wykończone, ale z tych funkcji nie mają.
    Odnośnie jego bajerów, to dual sim działa bardzo dobrze, z dzwonieniem i odbieraniem nie ma żadnych problemów, jak się wybiera numer z reki to naciska się słuchawkę 1 lub 2 i od razu dzwoni z odpowiedniej karty, natomiast przy wybieraniu z książki niepotrzebnie trzeba kilka razy potwierdzać wybór karty, ale to taki szczegół.
    Internet działa bardzo dobrze zarówno z GPRSu (obsługuje EDGE) jak i Wi-Fi, które działa bezproblemowo. Dobrze działa ekran dotykowy i klawiatura ekranowa przy pisaniu esemesów (może trochę się trzeba przyzwyczaić ale da radę, można ewentualnie pisać na klawiaturze numerycznej). Trochę drętwo działa akcelerometr, tzn. za wolno odwraca ekran do pionu, i czasami trzeba go kilka razy poruszyć - mogli by to poprawić). Wyświetlacz jest dobrej jakości. Aplikacje java działają raczej bez problemów. czyta e-booki. Pewne zastrzeżenia mam do jakości odtwarzania muzyki i głośnika, a dołączone słuchawki są beznadziejne. Bluetooth działa bezproblemowo. Aparat ma 2 MPx i robi w miarę niezłe zdjęcia. Telewizja i radio też działają nieźle. Telefon ma jeszcze latarkę uruchamianą wyzwalaczem aparatu - przydatna rzecz.
    To by było na tyle, jakbym jeszcze mógł w czymś pomóc dajcie znać.
    pzdr.
  • User under supervision
    Witam. Pytanie do janko.muzykant. (myPhone 8920 MarkPro)
    Ważną dla mnie kwestią jest możliwość przyjmowania połączenia na jedną kartę, a następnie oddzwaniania z drugiej (tańsze rozmowy:). Czy w związku z tym nie sprawia kłopotów odnalezienie ostatnich połączeń przychodzących z konkretnego numeru na kartę nr1 , a następnie oddzwonienie na ten numer z karty nr2 ?
    Będę wdzięczny za odpowiedź - mam przyzwoitą propozycję z Orange (0,12/Orange i stac. i 0,17/ Inne) ale tylko przy nowej aktywacji, a jedyny dostępny w Orange dual to właśnie myPhone.
    Pozdrawiam
  • Level 16  
    Kolego SklepAltera z tym co piszesz nie ma problemu, tzn. wciskasz jeden z zielonych przycisków ze słuchawką i pokazuje się lista ostatnich rozmów danej karty. Można wtedy oddzwonić z dowolnej karty wciskając odpowiedni klawisz ze słuchawką.
  • User under supervision
    Dzięki za odpowiedź, zdecyduję się na ten telefon.
    pozdrawiam
  • Level 1  
    Wdzięczny byłbym za odpowiedź: jak długo trzyma w nim bateria ??? Tez się nad nim zastanawiam. Mam obecnie Samsunga D880 ale na jednej karcie jest dużo gorsza jakość i albo mi się taki trafił albo nie wiem co ale mój trzyma maksymalnie 2 dni więc musze go codziennie ładować. A nie rozmawiam strasznie dużo.
  • Level 20  
    my phone jest słaby z nam kogoś kto go miał i się popsuł po miesiącu a był to my phone 8810tv
  • Level 10  
    Jestem od marca posiadaczem myPhone 8920 bez radia i TV. Trochę tego żałuję ze nie wziąłem z radiem i TV. Przez ten czas to miałem problemy z słuchawkami i ciemnym paskiem na ekranie. Serwis naprawił i zaktualizował oprogramowanie. Bateria trzyma 4 doby przy umiarkowanym korzystaniu. Jeśli chodzi o obsługę 2 kart to działa bardzo dobrze i nigdy nie był z tym problemów. Zawsze wiesz kto do ciebie dzwoni na którą kartę i oddzwaniasz z której karty chcesz. Nie mam możliwości pomyłki, chyba że z pośpiechu użytkownika. Wykonanie tel. średnie jak w tańszych Nokiach.
  • Level 18  
    Panowie, mam pytanie o 8920.W momencie gdy prowadzę rozmowę, a ktoś próbuje się do mnie dodzwonić na drugą kartę to zostanę o tym poinformowany, i co słyszy drugi dzwoniący, normalny sygnał, zajętość, czy abonent poza zasięgiem.
  • Level 12  
    dicappo - a ja znam osobę która ma 8810 i jest zadowolona
    Jerzy-Serwisant - abonent poza zasięgiem
  • Level 18  
    robert5785 wrote:
    Jerzy-Serwisant - abonent poza zasięgiem

Czy któryś z innych modeli może ma taką funkcję, żebym został poinformowany o rozmowie przychodzącej na drugi SIM i możliwość jej odebrania lub odrzucenia.