Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Vectra b sedan 96r. - montaż tweeterów

DR_DICK 07 Mar 2010 20:08 4558 5
    DR_DICK
    Level 2  
    Witam. Mam zamiar wymienić głośniki (opel vectra b sedan 96r.) z fabrycznych na MDS FANATIC FC6 na przód i FC5 na tył. Posiadam już odpowiednie dystanse itd, tylko nie bardzo mam pomysł gdzie zamocować tweetery. Fabryczne miejsca są za małe a nie chce się bawić z zabudową słupków. Możecie coś doradzić? Z przodu przy lusterkach tez odpada bo regulacja jest tylko manualna. Proszę o jakieś wskazówki:idea:
    kamil907
    Level 28  
    Nie masz przypadkiem w zestawie takiej plastikowej obudowy w której można by przymocować tweeter do deski z przodu? Coś jak na zdjęciu niżej.
    Opel Vectra b sedan 96r. - montaż tweeterów
    DR_DICK
    Level 2  
    Jest zestawie coś takiego więc spróbuje tak zamocować

Dodano po 1 [minuty]:

Dzięki wielkie za podsunięcie pomysłu:)Pozdrawiam
  • Helpful post
    sanders156
    Level 35  
    Staraj sie zamontowac tweetery mozl;iwie najwyzej , ja np. mam zrobione tweetery w trojkatach lusterek a fotel max na doł ustawiony i i tak scena jest zdecydowanie za nisko , znaczaca poprawa natepuje jak tweeter jest tak 10-15cm nad kokpitem ;) Tez mam vectre zeby nie bylo
    DR_DICK
    Level 2  
    Jak się bawić to się bawić. Mam możliwość zakupienia(od kumpla)zestawu wzmacniacz blaupunkt GTA400 flash 600w plus skrzynia basowa blaupunkt bodaj GT2 za śmieszną kase(200 zł). Z tego co wiem wzmacniacz jest 4 kanałowy więc można nim zasilać przednie głośniki plus tuba....?Z tym, że pojawia się tutaj problem, jak to u laika. Jak to podłączyć? Wiem że trzeba zrobić mostek na tubę a głośniki na inny kanał. Moje radio kenwood KDC-W534U 4x45W posiada tylko dwa wyjścia chinch. Więc rozdzielacz typu Y a dalej jak to do wzmacniacza? Kanał 1 razem z 3, 2 z 4 czy jakoś inaczej?
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Poczytaj forum, bo nawet foty znajdziesz co i jak podłączyć .