Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem orange freedom modem zte

bigul 07 Mar 2010 20:22 2508 1
  • #1 07 Mar 2010 20:22
    bigul
    Poziom 2  

Witam.
    Mam mega problem z internetem , a więc dzisiaj wgrałem sobie do kompa nowy system xp pro, mam modem zte , internet przed wgraniem systemu śmigał a po wgraniu świeżego systemu i instalacji wszystkich sterowników komputer nie widzi modemu, wszystkie urządzenia rozpoznaje a modemu nie, pomyślałem sobie że może coś z modemem podłączam drugi i żadnej reakcji, ale jak podłączę dwa modemy to jeden rozpoznaje i internet działa , jak zrestaruję kompa i mam podłączone dwa modemy to na jedym zapalają się diody i jest ok, ale jak odłączę jeden modem to po włączeniu komputera modem nie działa, a więc podsumowanie internet działa z dwoma modemami z jedym nie, co to może być bo ja nie mam pojęcia a dodam że systemy stawiałem kilkadziesiąt razy i takiego przypadku nigdy nie miałem

Popraw tytuł na regulaminowy (pkt.11).
    [DriverMSG]

0 1
  • #2 07 Mar 2010 22:10
    witux
    VIP Zasłużony dla elektroda

Tydzień temu kolega przyniósł mi laptopa z modemem ZTE i miał ten sam problem. Zmniejszyłem mu ilość ładowanych procesów w msconfig i zainstalowałem sterowniki na nowo z pendrive na którym wcześniej zgrał sterowniki z pamięci modemu. Do tej pory mu to działa.

0